Gry na Xbox

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od zwykłego PC funkcją. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.

Konsoli nie da się po zakupie udoskonalać, dokupując lepsze elementy, tak jak praktykuje się to w przypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dodać najwyżej akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, pady, głośniki i ekran.

Blackgames.pl - konsole

Źródło: Blackgames.pl

Na rynku obecnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Japońskie Sony oferuje dwie generacje konsol – Playstation 3 i Playstation 4 (::sklep::). Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360 i Xbox One, japońskie Nintendo zaś WiiU.

Zaciekawił Cię ten artykuł oraz podane tutaj treści? Nowe informacje ze strony oczekują na pod tym linkiem. Namawiamy!

Ceny konsol lepszych generacji rozciągają się w zależności od fakultatywnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można zdobyć Playstation 3 – w tym przypadku ceny krążą około 700 zł za nowy egzemplarz.

Na wszystkie najpopularniejsze konsole wyszło wiele ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy udawać najlepszych gitarzystów. Polecić trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo. Na PS3 stworzono mnóstwo klasycznych już serii, takich jak FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS4, ze względu na lepszą konfigurację, posiadają znacznie ulepszoną szatę graficzną. Konsola XBOX zaś oferuje nawet bogatsze spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na monitor. W rodzaju znajdziemy wiele pozycji sportowych i zręcznościowych.

Jeśli chcesz zdobyć większą ilość informacji na opisywany temat, to notka spod linku też takie dane ma, zatem kliknij tu, żeby je przeczytać.

Konsola ta (::tutaj odnośnik do e-sklepu::) również szczyci się świetną polską grą RPG Wiedźmin.

Ostatnio popularne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do sieci. Interesującą możliwością dla każdego użytkownika takich urządzeń mógłby być zakup konsoli. W ten sposób dałoby się wygodnie oddzielić rozrywkę od pracy.