Spraw swojemu facetowi prezent

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy upominek dla pana? Rzecz jest łatwa: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta poranna aktywność będzie zapewniała mu dużo satysfakcji. Najlepiej jest własnoręcznie skomponować taki komplet.

Jeśli myślisz o tym, żeby podarować mu jakieś pachnące balsamy do twarzy, zapomnij. Oto główne elementy, które każdy mężczyzna powinien mieć w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Mężczyzna nie stosuje nożyków dla pań. Nawet jeżeli twój mąż nigdy nie miał w ręku lśniącego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak to robić. To może stać się dla niego niesamowitym doświadczeniem, który przeniesie go w czasie, do wieków, gdy panowie golili się nożami.

Dzięki temu zwykłe golenie zarostu wyewoluuje w wspaniały rytuał, który przyniesie facetowi moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie władzy, a również kontroli, ponieważ używając jej powinno się monitorować każdy ruch. Zwykłe golenie wyuczy go dokładności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co powinien posiadać każdy mężczyzna, który chce poczuć łączność ze swoimi antenatami.

W sytuacji, gdy jednak twój facet obawia się dzierżyć w ręku kawałek ostrego żelaza, alternatywną opcją jest maszynka na żyletki. Twój partner nie powinien stosować jednorazowych nożyków, które są kiepskie przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wyrzucenie zużytych żyletek i umieszczenie tam nowych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do kompletu dla faceta dodaj obowiązkowo dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które nadają się dla pań. Facet powinien pachnieć siłą i pewnością siebie, a zatem kup konkretny zapach. Dodatkowo kup jeszcze wodę po goleniu o tym samym aromacie, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby ranki, które robią się w czasie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać również ałun, preparat, który błyskawicznie stopuje krwawienie. który (strona firmy Angelkaprodukty 360 od GoPro

Źródło: facetaria.pl