Co powiesz na ślub za granicą?|Planowałaś może o ślubie za granicą?

O

d kiedy sięgasz pamięcią zawsze pragnęłaś być szczególna. Wiadomo, nie rzecz w jakimś wywyższaniu się, po prostu pragnęłaś, żeby twoje życie nie było mało ekscytujące, pragnęłaś aby niosło w sobie pewne ważne wartości. Już w latach szkolnych miałaś inny sposób bycia i często własne zdanie. Miałaś ambitne plany, a część z nich już zrealizowałaś. Czas na kolejny – ślub cywilny.

Jak znając jednak ciebie nie zdecydujesz się na normalną ceremonię w urzędzie, lecz będziesz poszukiwać takiego miejsca, ażeby było niesamowicie. Myślisz sobie, iż doskonale byłoby zrobić to może na statku, w trakcie rejsu dookoła globu. A może jeszcze lepiej – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś niezwykłym miejscu i tam cała ceremonia.

Sprawdź - ślub cywilny za granicą

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Wiadomo, możesz to zrobić, lecz natychmiastowo zdajesz sobie sprawę z niełatwego położenia, organizacji, którą bardzo ciężko przeprowadzić. Sam wyjazd może nie jest tak problematyczny do zaplanowania, lecz co zrobić, kiedy już będziemy w miejscu przeznaczenia. Jednakże poszukujesz dalej, ponieważ taki masz charakter i w końcu trafiasz na, co w zupełności przypadło ci do gustu – ślub cywilny za granicą.

Zastanawiasz się, no lepiej chyba być nie może, szczególnie, że sprawdzasz atrakcyjną ofertę, a tam ślub na Mauritiusie czy na Bali, ceremonia zaślubin na Maledywach czy Sri Lance… Myślisz: Cudownie, genialny pomysł. Zaczynasz drążyć temat i dowiadujesz się, że tego typu ceremonie ślubne to w niektórych miejscach autentycznie turystyczna wizytówka. Tak jest w Las Vegas (niekiedy się o tym słyszy), ale również na Hawajach i na Sri Lance.

Z tego, co już zdążyłaś się dowiedzieć są to miejsca dosyć oblegane, a ty wolałabyś w miejscu mniej oczywistym. Wpisujesz w wyszukiwarkę ślub (super wesele opolezobaczysz na tym serwisie) cywilny za granicą (przeskocz do serwisu a już za chwilę otrzymujesz propozycje skrojone dla twoich wymagań. Dowiadujesz się, też, że jeśli tylko pragniesz wziąć ślub cywilny możesz go wziąć w prawie każdym miejscu na świecie.

Jesteś zachwycona, musisz jeszcze podzielić się z tą nowiną ze swoim partnerem. Myślisz, że będzie zadowolony tak jak ty, macie podobnie charaktery, oboje lubicie podróżować, a także żyć po swojemu – rekomendujemy przejrzeć ten serwis. No ale jest też inna ważna sprawa, musisz powiadomić o tym najbliższa rodzinę… Albo lepiej nie, pojedzcie po prostu na wakacje, a po powrocie ogłosicie tę nowinę. Macie nadzieję, iż nie będą na was źli… Na pewno, wiedzą bowiem, że po was spodziewać się można różnorodnych dziwnych, lecz ciekawych pomysłów!