Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swoją idee

Czas i technikapędzi dynamicznie do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w teraźniejszych czasach jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do tabletów, smartfonów czy telefonów podpowiadają, jak dojechać do celu, doradzą, który film zobaczyć w kinie, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w ostatniego miesiąca.

android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Porażająca liczba aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS (porady na tak wielka, że wszyscy znajdziemy coś godnego uwagi dla siebie, są to na przykład:
* aplikacjezwiązane z robieniem zdjęć
* rozmaite komunikatory, które umożliwiają kontakt ze znajomymi i bliskimi,
* nawigacje do samochodów – znakomite urządzenie dla kierowców,
* radia (radia do zabudowy) internetowe, które wspaniale sprawuje się podczas jazdy MPK po mieście,
* przeglądarki internetowe,
* odtwarzacze muzyki,
* odtwarzacze filmów,
* stacje pogodowe,
* i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry.
Tworzenie aplikacji na Androida (Kliknij tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo trudne. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały.
Masz pomysł na zabawną grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze się dowie o Twoim istnieniu.

Zarówno niewielkie firmy jak i duże koncerny nabywają coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zlecenia na tego typu programowanie jest wielkie, a będzie jeszcze większe. W momencie imponująco szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta również zapotrzebowanie na programistów, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz pasja tworzenia aplikacji jest bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. W zasadzie bez żadnych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest przyszłościowym zawodem i na pewno jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Szczególnie, że coraz śmielej różnego rodzaju nowości informatyczne przedostają się do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.