Battlefield IV, Grand Theft Auto 5 – najpopularniejsze gry

Amatorzy gier komputerowych, przede wszystkim tych o twardym, męskim wydźwięku doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do podstawowych cech tej gry należy także to, że starcia prowadzone w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś korzystają z różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z otaczającej ich wirtualnej strefy. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspierania kolegów.

Następujące po sobie wersje gry są wzbogacane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Oznacza to, że gracz jest w stanie jakimś nieostrożnym ruchem wypłoszyć z ukrycia zwierzynę lub uaktywnić alarm. Jest to sygnał zauważalny przez przeciwnika i wywołuje nieprzewidziane skutki. W grze mają miejsce też epizody bardziej sensacyjne. Zdarzają się przykładowo trzęsienia ziemi, gwałtowne wybuchy czy inne widowiskowe okoliczności wyzwalające bardzo silne emocje u graczy.

Jeśli fascynują Cię interesujące dane oraz szukasz ich na dany temat, kliknij w odsyłacz (http://www.tbtc.com.pl/product/illi-custom/). W tamtym miejscu odnajdziesz potrzebne informacje.

Bohaterowie gry wyposażani są też w coraz doskonalszą i bardziej wymyślną oręż. Daje to szansę na dokonanie dość skomplikowanych operacji o charakterze militarnym.

GTA 5

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

I chociaż najnowsze gry playstation (recenzja grand theft auto 5) tworzone są na coraz to nowsze generacje sprzętu, to producenci Battlefielda nadal jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Najnowsza wersja gry Battlefield, aktualnie już numer 4, ukaże się 31 października. I pewnie ucieszą się wszyscy fani tej gry, że nie trzeba będzie inwestować w nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w ostatnią jej osłonę. Trwają też spekulacje wśród speców od tematu, czy i kolejna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na starym i przetrenowanym sprzęcie. Szczególnie, że producenci gry informują, iż będą robić wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Bez względu na to, jakiego rodzaju sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield niezmiennie będzie jedną z najlepszych gier tego typu.

Jeśli zainteresował Cię opisywany wątek, to przejdź do witryny (http://www.taniec-kosubek.pl/szkola) oraz poznaj inne dane dotyczące tego zagadnienia. Pochłoną Cię całkowicie.

Nowa wersja Battlefield 4 (zobacz: o grach na proponuje jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli brać udział w potyczce wojennej, której akcja ma swój początek w egzotycznym Szanghaju. Jak zazwyczaj akcja gry potoczy się żywo, a ilość kombinacji związanych z toczeniem bitem nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z góry. Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie nękany i z ziemi i z powietrza. Będzie to ostra rozgrywka.