Czy masz wątpliwości, kim jesteś i czego oczekujesz od życia? To bardzo istotne kwestie

nie istnieje jeden sprawdzony sposób by szczęśliwie przeżyć życie. Po prostu. Nawet te wszystkie sposoby mówiące, jak w określonym czasie poprawić jakość swojego życia, włożyć można między bajki. Jak już o bajkach, to w wielu mitach odnajdziemy cenniejsze rady, gdyż pokazują one losy człowieka. Nie można wierzyć, że da się zmienić z dnia na dzień. Zamiast tego, zamiast oszukiwania siebie bez przerwy, lepiej zadać sobie pytanie: kim właściwie jestem? do czego zmierzam? Jaki mam (jeśli mam) cel w życiu? Te pytania pozwolą lepiej poznać samego siebie.

własnoręcznie robiona biżuteria

Autor: Strangell
Źródło: http://www.flickr.com
Może zacznij od tego, co lubisz, czy masz jakieś hobby ? Niektóre osoby są strasznie zafascynowane danym zagadnieniem czy zjawiskiem, lecz nie potrafią odpowiednio dobrać słów– czym jest dla nich ów zainteresowanie. Czasami po prostu brakuje konkretów. Bo, gdy powiemy, że naszą pasją jest motoryzacja czy muzyka, to zabrzmimy, jak wiele innych osób. Takie pojmowanie spraw nic nie pokazuje, nie opisuje nas, jako osoby ciekawe, z pasją, posiadające hobby. Niestety, wygląda to jak z wpisywaniem do CV w polu „zainteresowania”, takich perełek, jak: film, muzyka, podróżne. Tutaj o ciekawym hobby: .

Tak samo wpisuje wiele innych osób, niczym si,e tym nie wyróżnimy. Tymczasem,jeśli dokładnie określimy jaką muzykę lubimy czy jakie kino, to mamy większe szanse na bycie zauważonym. Obecniew tej materii mamy wiele możliwości, gdyżdziś promocja jest nieodłącznym elementem autoprezentacji. Jak? Dzięki internetowi, a konkretnie za pomocą bloga. Nie jest to skomplikowane, każdy może to zrobić bardzo szybko. Wiele osób tak zbudowało swoja pozycję. Niemniej, i ta możliwość staje się dziś nie tak wcale atrakcyjna. Co nieco o niebanalnym hobby z kolei odnajdziecie tu – akcesoria do broni palnej.

Powód tego jest zaskakująco prosty: skoro każdy może założyć blog, to znaczy, że trzeba przygotować coś naprawdę super, żeby się przebić. Tym samym powstaje taki oto problem, który nabiera wagi, o ile zdamy sobie sprawę, że choć możliwości są spore, to tak naprawdę wymagają one od nas bardzo dużego wysiłku potrzebnego do zdobycia rozgłosu. Nie wystarczy już dobre, ciekawe hobby, teraz trzeba to odpowiednio zaprezentować by być najciekawszą osoba w sieci.