Oryginalne prezenty na 30 urodziny

masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to masa momentów przełomowych. Głównie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem ponoć wtenczas zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w stateczność. Ta granica nie jest jednakże jeszcze wyraźnie zarysowana, toteż spokojnie możemy przekraczać ją we dwie strony, łączyć oba stany i mieć z tego dobrą zabawę. Przemiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to niejednokrotnie inspiracja do nowych decyzji: zamierzamy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniążków, założyć rodzinę, stać się bardziej obowiązkowi, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Świętowanie okrągłych urodzin to już standard. A trzydziestka to okazja szczególnie osobliwa. Huczna uczta, sporo przyjaciół i prezenty, które bywają zgryźliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają.

Pasjonuje Cię taki nietuzinkowy post? Jeśli tak, poza tym zerknij koniecznie (https://memento-wroc.pl/) na tekst, który jest opublikowany tu – on także wzbudzi twoją ciekawość!

30-letni nieżonaty dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni przypuszczalnie otrzymają poradnik motywacyjny bądź skórzaną aktówkę. A tymczasem można bardziej interesująco. Sugerujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom frajdę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

COŚ NIEZAPOMNIANEGO DLA NIEGO NA 30 URODZINY

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Wyścigowe samochody to obiekt pożądań mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek najpewniej ucieszyłby się ze sportowego pojazdu, ale taki podarunek przekracza możliwości materialne większej części z nas. Podobnie sporą uciechę sprawi jazda pojazdem rajdowym. W szczególności godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru bądź Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza niezapomnianych emocji i odczuć. Również mocne wrażenia zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych amatorów prędkości. A gdy jazda samochodem to zbyt banalny podarunek to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

PREZENT NA 30 URODZINY DLA NIEJ- MASAŻ I ROMANTYCZNA KOLACJE WE DWOJE

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie oczaruje trzydziestolatki? Rewelacyjnym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja dla dwojga, albowiem kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i przepyszne dania uwypuklą uroczysty charakter urodzin, ale także spowodują, że kobieta poczuje się wyjątkowa i warta miliona dolarów. Również cudownym podarunkiem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, rozbudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach niejedna kobieta czuje się młodo a 30 lat może być tylko powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl