Obecne nowinki w kwestii elektroniki i gier na komputer

Przeglądając bieżące nowinki powiązane z elektroniką, grami komputerowymi bądź telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że obecnie pojawiło się multum nowych intrygujących informacji. Jedną z nich z pewnością jest to, że potwierdzono wiadomości o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Na pewno jest to wyśmienita nowina dla osób, które mają PlayStation czy też Xbox czy też entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już teraz celowo wyznaczone zespoły pracują nad nowym sequelem oddanym na inne nośniki.

Mamy dla Ciebie interesujący fakt (http://www.lombardpiaseczno24h.pl/) – tam znajdziesz wiele interesujących artykułów i wątków. Nie czekaj tylko klikaj!

Miłośnicy gier w tematyce horrorów odnajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc. W Necie możemy odnaleźć dużo recenzji najlepszych gier dla pasjonatów dreszczyki grozy, wśród najpopularniejszy porównań pojawiły się takie gry, jak chociażby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, na dodatek w czołowej dziesiątce mnogość osób wymienia także takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra bądź Bioshock. Naturalnie zestawień najlepszych gier w klimacie horrorów odkryjemy w dzisiejszych czasach niemało, tym bardziej, że każdy gracz kieruje się rzecz jasna osobistymi upodobaniami w tej kwestii – gry na PC.

Wśród ciekawych nowinek pojawiły się też najświeższe wieści na temat nowego, nowatorskiego systemu Windows 10 (wejdź i sprawdź) przeznaczonego na smartfony. Na pewno wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele bardziej wydajny. Zainstalowanie nowego systemu naturalnie spowoduje, że smartfon rozpocznie działać prędzej, wskutek tego jest to nadzwyczaj dobre rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest bezproblemowy w użytkowaniu i niezmiernie przejrzysty. W nowiutkim systemie pojawiło się sporo interesujących nowości, między innymi bardziej przejrzysty kalendarz oraz Outlook. Windows 10 proponuje także nowiusieńkie, przebudowane mapy. To jedynie parę ciekawostek o jakich oznajmiliśmy, niemniej jednak niewątpliwie należałoby samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 i zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.