Co znaczy, iż hotel gwarantuje najbardziej profesjonalną jakość? Czym się musi odznaczać? Co jest najistotniejsze dla gości?

Bardzo komfortowe, ekskluzywne pokoje, najwyższych lotów praktyki hotelarskie, komfortowe sale konferencyjne, tradycja i pewność wygody. Te cechy możemy sobie zażądać od najbardziej profesjonalnych hoteli. W takich miejscach jesteśmy w stanie poczuć się jak w domu, a nawet jeszcze bardziej komfortowo.

kliknij

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród niezwykłej oferty brakuje jednak takich hotelów z prawdziwego zdarzenia, ponieważ niekiedy w ślad za różnymi opiniami nie idzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Na szczęście w tej ofercie można znaleźć interesujące hotele konferencyjne, a jednym z nich jest z całą pewnością Haston City Hotel. Haston City Hotel to nie tylko bogato urządzone pomieszczenia, to także wspaniałe sale konferencyjne. Jesteśmy w stanie potwierdzić, iż to największe hotelowe centrum kongresowe Wrocławia. Każdy gość biznesowy pochwali to miejsce. Spotkania biznesowe są organizowane nawet dla pięciuset osób, konferencje dla sześciuset. Haston Congress Center jest grupą Haston City Hotel. Proponowane są sale o różnej powierzchni, jest również możliwość ich łączenia, co umożliwia rozplanowanie kameralnych spotkań, a także większych kongresów, targów, konferencji czy szkoleń.

konferencja

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z sali konferencyjnej wyposażona jest w najbardziej nowatorski sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do internetu. Haston City Hotel zapewnia faktycznie bardzo dużo. Jeśli pragniesz zorganizować bankiet to bardziej profesjonalnej oferty nie znajdziesz. Sala w Hastonie ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych i wysokość 4 metrów. Jest też własny parkiet o powierzchni 200 metrów kwadratowych, jednocześnie jest też podest i bankietowe światła. Do Sali można się dostać bezpośrednio z parkingu, jest też bezpośrednie wejście z parkingu na 1 piętro centrum Kongresowego. To znaczy, iż jesteśmy w stanie ominąć parter.

Część hotelowa jest rozdzielona, co zapewnia komfort gościom hotelowym, ale także konferencyjnym. Te i wiele pozostałych udogodnień to gwarancja, że poczujesz prawdziwy luksus, który został już sprawdzony przez wielu usatysfakcjonowanych gości. Jeśli więc szukasz prawdziwego znaku jakości, czy to pokoju na kilka dni czy sale na konferencje, Haston City Hotel (więcej) to najbardziej odpowiednie do tego miejsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, organizuj jak najbardziej profesjonalnie konferencję. To istotne, ponieważ wizerunek właściwego miejsca jest tak samo ważny, jak to, jaki poziom prezentować będzie sama konferencja.