Jak sprawnie zorganizować uroczystość ślubną poza granicami swojego kraju?

Ślub to dla większości najcudowniejsza chwila w życiu. Nic więc niezrozumiałego, że chcemy by był szczególny. Chcemy pamiętać go do końca naszych dni.Zwykle przygotowania trwają około roku. Tyle bowiem potrzeba tygodni, aby zaklepać salę, zamówić orkiestrę orazprzygotować mnóstwo różnych drobiazgów. Co raz chętniej robi się śluby tematyczne. Można więc zabawiać się po góralsku, w szlacheckim zamku albo w rytmach lat 60. Niedawno pojawiła się popularność na zaślubiny za granicą.

Wiele osób marzy o ślubie na jakiejś gorącej wyspie lub w cieniu palm. Dużą renomą cieszy się Grecja. Ma to też powiązanie z pięknymi tradycjami na greckim weselu. Często wybieramy też Italię. Ale nie brakuje chętnych, którzy wypowiadają uroczyste „tak” w bardziej odległych miejscach: na Hawajach, w Tunezji, czy w Indiach. W planowaniu ślubu za granicą pomogą nam biura, które zajmują się organizacją ślubów. Mają onewielkie doświadczanie, a profesjonalni doradcy zatroszczą się o każdy detal. Korzystając z usług takiego biura, można zapomnieć o stresie przed własnym ślubem i skupić się tylko namiłychrzeczach.

Pakiety ślubne - Venice Special

Źródło: www.venicespecial.com

Podążając zatrendami rynku, firmy śluby (zobacz również garnitur szyty na miarę Warszawa)ące śluby, włączyły do swojej usługi także uroczystości poza Polską. Więc planując ceremonię poza granicami Polski, warto zwrócić się do nich o radę. Ale co uczynić, jeśli to nie jest zaplanowane wydarzenie? Mnóstwo jest podobnych historii, gdy młodzi poznali się za granicą i biorą tam ślub. Kiedy miłość jest silniejsza od rozsądku i nie wyobrażamy teraz sobie egzystencji bez tej osoby, pragniemy zalegalizować związek. Najczęściej na duże wesele nie ma wtedy czasu. Natomiast ślub cywilny za granicą można zawrzeć w każdym miejscu. Tego ślubu może nam udzielać polski konsul lub inny urzędnik państwowy. Trzeba wtedy po powrocie do kraju zgłosić ten fakt w Urzędzie Stanu Cywilnego. Dużo par zawiera małżeństwo podczas wycieczek zagranicznych. Piękna sceneria europejskich miast, takich jak Rzym, czy Paryż lub bajkowe krajobrazy tropikalnych wysp pomagają w dokonaniu tej decyzji. lub w cieniu – http://ciche-auto.pl