Gry strzelanki

Nasz sklep posiada długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać oczekiwaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszą misją jest radość każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce zróżnicowaną ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelaniny zalicza się do gier akcji. Koncentrują się przede wszystkim na walce przy pomocy różnego typu broni dystansowej. Gracz ma możliwość kontrolować fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego obowiązkiem jest wyeliminowanie przeciwników i dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie kupisz strzelanki kultowe. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera elementy RPB. Odznacza się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niesłychaną zaletą jest wolność zabiegów. Mamy możliwość swobodnego wyboru dobrej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym asortymencie znajdziesz także topowe horrory na komputer. Przykładową grą może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra prawidłowojednoczy elementy przygodówki oraz gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wykaraskać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega nade wszystko na wystrzeganiu się bezpośrednich konfrontacji z antagonistami.

Wątek ukazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj się zgubić bowiem fabuła jest liniowa. Gra jest przyciągająca.