Zastosuj fotografię 3D, ponieważ stwarza ona całkowicie nowe możliwości

Fotografia jest doskonałym sposobem, żeby uwiecznić piękne wydarzenia oraz móc do nich powracać zawsze wtenczas, jeżeli najdzie na to ochota. Wraz z postępem technologii amatorzy fotografii zyskują coraz to lepsze możliwości i mogą wykonywać coraz bardziej zaawansowane oraz dopieszczone obrazy. Fotografia jest też skutecznym narzędziem przy sprzedaży i marketingu.

Fotografia 360 idealna przy tworzeniu katalogów oraz sklepów online

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie butikami internetowymi oraz zakupami online, co przyczyniło się do znaczącego wzrostu liczby takich punktów w sieci. Z czasem zwiększyły się również wymagania wobec takich sklepików, sukces odnoszą jedynie te, które dopasowują się do wygody i satysfakcji swych odbiorców. Towar w takich sklepikach musi być bardzo dokładnie opisany i opatrzony wyraźnymi zdjęciami. Nabywcy nie mogą chwycić go do ręki, zatem dobrze wykonane zdjęcie (www.kodak.wroclaw.pl) ma tutaj kluczowe znaczenie. Przy produkcji katalogów online wspaniale sprawdzają się fotografie 360 stopni.

fotografie

Autor: Alice Barigelli
Źródło: http://www.flickr.com

Na czym polega fenomen zdjęcia 3D?

Zdjęcie 3D bardzo wiernie oddaje charakter fotografowanego obiektu i w przeciwieństwie do tradycyjnych zdjęć, które najczęściej można znaleźć w przeróżnego rodzaju katalogach czy tworzonych prezentacjach, pozwala zobaczyć przedmiot z każdej strony. Kolejnym atutem zastosowania zdjęć 3D jest możność zbliżenia dowolnego fragmentu obrazu oraz zapoznania się z dokładną charakterystyką obiektu, jaki został na zdjęciu uchwycony. Dzięki temu nabywca kupujący w sklepie internetowym może poczuć się jak w tradycyjnym butiku oraz dobrze przemyśleć planowany sprawunek.

Zastosowanie podobnych zdjęć jest ogromne

Warto zaznaczyć, że zastosowanie fotografii 3D nie sprowadza się wyłącznie do butików internetowych. Z sukcesem bywają one wykorzystywane również przy aranżacji wszelkiego rodzaju prezentacji czy witryn internetowych. Stają na wysokości zadania w przypadku hoteli czy ośrodków SPA, gdyż przy pomocy jednego obrazu mogą pokazać gościom dostępne wygody czy panoramę z okna. To rzeczywiście doskonała sposobność, żeby zaprezentować się ewentualnym kontrahentom oraz zwiększyć zyski ze swojej działalności.