Kofax

Ostatnimi czasy pojawia się na rynku mnóstwo programów i systemów upraszczających pracę zarówno w wielkich jak i małych firmach. W każdym biurze przydatny jest program do zarządzania czasem, wystawiania faktur, być może jakiegoś typu program pozwalający na rozpoznanie poczty przychodzącej tak elektronicznej jak również papierowej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to uzależnione jest od tego czym trudni się firma. Jeśli obracamy dużą ilością dokumentów wszelkiego typu, dodatkowo potrzebujemy, aby wszystko było nie tylko po prostu w teczkach ale także we właściwych folderach w komputerze absolutnie powinniśmy dostarczyć pracownikom dobry program ułatwiający te zadania.

Mały podatnik czyli kto?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Musimy wybrać system, który po pierwsze ma możliwość by funkcjonować na kilku stanowiskach. Zwykle nie mamy w firmie jednego pracownika odpowiedzialnego za wprowadzanie do komputera całości dokumentacji tylko po prostu każda osoba czy dział wykonuje to samodzielnie. Sprawdzajmy jakie rozwiązania proponuje interesujący nas program. To istotne, aby nie okazało się, że musimy skanować przykładowo kilkaset dokumentów w ciągu dnia, a system odmawia współpracy.

Kolejna sprawa to indeksowanie i odpowiednie rozdzielanie i oznaczanie skanowanych dokumentów. Dobry system do tego zaprojektowany ma naturalnie te możliwości wbudowane.

Mocne wejście Twojej firmy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Przykładowo aplikacje marki Kofax mają możliwość rozpoznania kodów paskowych, zdefiniowanych formularzy, stron oddzielających zbiory dokumentów. To bardzo przydatne narzędzie. Nie musimy się zastanawiać czy aby na pewno dokumenty trafią do odpowiedniego katalogu, czy możemy skanować kilka formularzy w tym samym czasie. Jest taka możliwośc właśnie dzięki tego rodzaju rozwiązaniom.

Nie czekaj! Jeżeli zaciekawił Cię nasz opis, to wejdź w adres tej witryny (https://www.maximgroup.pl/laptopy-hp) i spójrz, co dla Ciebie z pasją przygotowaliśmy.

Co bardzo ważne – takiego typu programy mają możliwość poprawy jakości skanowanych dokumentów. Zazwyczaj mamy możliwość oglądać skany, które po prostu są nieczytelne. Zbyt ciemne, rozmazane tło, zlewające się w jedną szarą masę litery litery przestrzenne metalowe – unikniemy tego typu wpadek dzięki właściwym aplikacjom.

Upraszczanie czasochłonnych zadań w firmie przynosi efekty natychmiast. Pracownicy są wydajniejsi, ponieważ odpada im obowiązek wykonywania tego rodzaju czasochłonnych zadań. firma dzięki temu jest bardziej konkurencyjna i przynosi większy zysk. Warto więc inwestować w systemy upraszczające obrót dokumentami.

Źródło: http://efematic.pl/