Organizujesz uroczystość weselną? Wybierz sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

Ślub to szczególny czas w życiu każdego człowieka. Będąc główną postacią chcesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i prawidłowo. Istotą, która ci to zapewni jest selekcja sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

sala weselna

Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając podobnie sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz pewność, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania. Stawiając na Białystok oferujemy Ci przestronne, gustowne i co najistotniejsze – klimatyzowane sale w domu weselnym Gracja. Masz do doboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa wspólnie z antresolą do 135 osób, w odcieniach bieli i dodatkowo grafitu z pięknymi kryształami w stylu glamour.

Bez zwlekania zerknij tutaj (https://memento-wroc.pl/) – to prawdziwa okazja dla każdego zwolennika tematu, który w tym artykule prezentujemy. Ta wiadomość niewątpliwie da ci do myślenia.

Sala Stylowa – mieszcząca do 230 ludzi, sala – www.saladlaciebie.com/sale-weselne/dobczyce/dwor-sierakow.html – w niezwykły sposób łączy nowoczesność z klasyką, odcienie przewodnie to ecru jak również złoto- zobacz informacje.

Obie sale oferują eleganckie, odrębne hole i dodatkowo łazienki. Na dodatek masz do wyboru sporo atrakcji, które umilą gościom

sala weselna

Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

zabawę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe przeznaczone dla koneserów słodkości, barman, taras z malowniczym ogrodem oraz przestronny i praktyczny parking. W ofercie tego miejsca weselnego wyszukać można też rozmaite propozycje jakie młodej parze oferuje gospodarz, a w tym cztery wersje menu, pokrowce na fotele stołu prezydialnego, dekoratora środka, 10% ulgi na śluby w tygodniu, kwatera dla młodej pary i zniżki dla pociech: do 5 roku życia – darmowo, do 10 roku życia za pół ceny- użyteczna treść.

Dodatkowo, dom weselny Gracja położony jest blisko centrum miasta i słynie nie tylko z dystyngowanych, rozległych sal i fachowej obsługi lecz także z wyśmienitej kuchni oraz wielorakiego menu dostrojonego do Państwa wymagań .

Ceny wesela nie są małe , wszystko modyfikowane jest osobiście w zależności od tego, czy robimy przyjęcie jedno albo dwudniowe, który wariant menu dobierzmy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednak, iż przy stosownym rozpoznaniu rynku, można nabyć konkurencyjne propozycje, możliwe do zaakceptowania.