Rambo drzemie w wielu z nas

Moda na militaria od wielu lat nie słabnie. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalności, a sprytnie łączone z ciuchami sportowymi powodują, że czujemy się wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pokojowe usposobienie pobawmy się więc w wojnę, lub chociaż w rewolucję w naszej szafie.

Czołg T-34

Kamuflaż multi cam wyrósł z kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, wykorzystywanego z powodzeniem w wojsku amerykańskim. Oficjele zdecydowali się jednak na inny typ kamuflażu i tak multi camo trafił na rynek mody. Kamuflujące połączenie plam barwnych powstałych z mieszaniny beżu, brązu i zieleni trafiło na wybiegi i do dziś święci triumfy popularności.

Spodobał Ci się ten tekst? Zatem odsyłam do www (https://snmw.pl/) – tam znajdziesz interesujące dane, które są omówieniem opisywanego zagadnienia.

Koncerny takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w produkcji tej odzieży, gdyż jest ona gwarantem jakości i świetnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale także do codziennego użytku.

Styl militarny w wojsku

Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie taktyczne używane przez tajne służby i elitarne oddziały wojskowe mają duże powodzenie także na cywilnym rynku. Są zaimpregnowane teflonem, mają pokaźną liczbę przydatnych klapek i schowków, a specjalne taśmy pozwalają na dołączenie ładownic i kieszeni. Są idealne na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że znajdują zapalonych zwolenników. Uzupełnione o pasek pleciony z nylonowej taśmy stają się po prostu wyjątkowym ciuchem prezentującym wojskowy styl.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z charakterystycznym wzorem multi camo, choć ich odmian kolorystycznych jest mnóstwo. Ważniejsza niż strona wizualna jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są niezwykle lekkie, a zarazem piekielnie wytrzymałe. Doskonale sprawują się w każdych warunkach pogodowych. Być może dlatego noszą je ludzie w każdym wieku i mający różnorakie poglądy. Łączy ich jedno – umiłowanie komfortu i tęsknota za prawdziwą.