Zostań szpiegiem na swoich warunkach

Kiedy patrzymy na filmy o dzielnym Jamesie Bondzie, to czasem przecieramy oczy ze zdumienia, bo czego ten człowiek nie ma. I nie chodzi tu o piękne kobiety, a o każdy gadżet, który ma przy sobie. Nagle okazuje się, że długopis ma tysiąc wyciąganych ostrzy, którymi da się okaleczyć kilka, a niby normalne auto to pojazd genialniejszy niż bryka Batmana, do tego jeszcze fantastyczny zegarek szpiegowski, który może robić filmyi pomoże określić swoją lokalizację oraz lokalizację wroga i co tam jeszcze tylko sobie wymyślimy.

Kamera sportowa

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
W normalnym świecie również istnieją takie zabawki, chociaż są one bardziej urealnione i niektórych funkcji jeszcze nie mają. Dlaczego jeszcze? Bo to na sto procent kwestia czasu. Obecnie możemy się zaopatrzyć w zegarek szpiegowski, który pozwala nagrać rozmowy, bo ma wbudowany dyktafon. Do tego można nim pocykać zdjęcia i kręcić filmiki. Także, jeżeli chcemy poczuć się jak prawdziwy szpieg, to nie będzie z tym najmniejszego problemu, bo każdy jest w stanie kupić tego typu zegarek. Co istotne są wersje dla pań i dla panów i w dodatku zegarki te wyglądają zupełnie zwyczajnie. Może są odrobinę cięższe, ale to odczuwa tylko osoba, która ma go na ręku.

Najlepsze kamery sportowe
Kiedyś po prostu można było kupić kamerę, a obecnie można wybierać spośród tak dużej ilości kamer, że aż może zabraknąć tchu w trakcie ich oglądania. Jeżeli jesteśmy aktywnymi osobami to najlepsza będzie dla nas kamery sportowe. Nie musimy jednak wydać wszystkich oszczędności życia. Oczywiście istnieją kamery sportowe, które kosztują rzeczywiście sporo, ale są również takie, które nie są za drogie, a mimo to potrafią zrobić naprawdę fantastyczne filmiki.

Jeśli więc zależy nam na tym, żeby mieć filmiki ze swych mniej lub bardziej szalonych eskapad to powinniśmy odłożyć sobie pieniądze na kamerę sportową. Ma ona stabilizację obrazu, odpowiedni sposób nagrywania dźwięku i posiada wiele ciekawych opcji, które doprowadzą do tego, że nie jedynie zyskamy świetną pamiątkę to jeszcze sam moment, gdy będziemy nagrywać okaże się frajdą.

Także warto kupić kamerę samochodową i rozpocząć swą przygodę z nagrywaniem filmików, czy to dla siebie na pamiątkę lub po to, by dzielić się nimi ze znajomymi. Filmiki z kamer sportowych można świetnie obrobić, a bywa, że natychmiast z kamery można je wrzucić do Internetu. Wszystko jest zależne od kamery jaką kupiliśmy.