Zaczynają się wakacje – zobacz, gdzie będzie tanio nad Bałtykiem!

W okresie wakacji mnóstwo z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w najwyższym stopniu kultowych miast, narażamy się na wysokie wydatki. Dobrze jest wziąć pod atencję mniejsze ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, natomiast też mniej wydamy za lokum jak również utrzymanie.

Ustronna miejscowość, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska uzdrowiskowa. Pozyskuje co roku w sezonie spragnionych morza wędrowców. To wspaniała lokalizacja dla nastawionych na energiczne spędzenie czasu, jednakże także dla poszukujących spokoju i tańszych wczasów. Od paru lat swój raj mają tutaj młodzi, fani windsurfingu a także innych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty proponują pokoje w niższych cenach niż w oddalonym o około 8 km Darłowie. Nastrój jest delikatny i lekki, a podróżnicy, którzy wyselekcjonują Dąbki jako lokalizację swojego urlopu, nie będą uskarżać się z powodu tłumów na plaży.

plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Piaszczysta plaża, odseparowana od miejscowości paskiem sosnowego lasu, jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych nad polskim morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach możemy wynająć tanio, ponieważ już nawet od 15 zł za osobę. Około 7 km od Mielna, przytulne Sarbinowo, to podobnie świetne miejsce na wczasy nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, przede wszystkim czyste i szerokie plaże. Na urlop chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi a także podróżnicy, jacy pożądają wypocząć od miejskiego gwaru i nie uiścić nadmiernie dużej sumy pieniędzy w toku wakacji. Miejscowość ma szeroką bazę noclegową, smakowitą ofertę gastronomiczną, a koszty tutaj są korzystniejsze niż w sąsiednim dużym ośrodku urlopowym, którym jest Mielno. Ceny noclegów wahają się od 15 zł do mniej więcej 25 zł za osobę (czytaj więcej).

Aby wypocząć w sezonie letnim w żadnym wypadku nie jesteśmy zmuszeni wydawać wielu gotówki. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być imponującym rozwiązaniem dla ludzi poszukujących sposobu tak samo na bezczynny jak i energiczny odpoczynek . Da się także dzierżawić domki letniskowe nad morzem tanio.

Serdecznie zalecamy te informacje (http://hotelmikolajki.pl/imprezy) do przejrzenia. Znajdziesz tu wiele cennych wskazówek, jakie warto wykorzystać w swoim życiu.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko szukać propozycji.