Gry komputerowe które z nich są ekstra?

Osoby, które są fanami gier na komputerze dobrze wiedzą, że to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. A gier jest mnóstwo i sporo z nich jest faktycznie genialnych. Idealna grafika, dobra muzyka, świetnie wymyślone postaci i intrygująca fabuła sprawiają, że trudno się oderwać. Każda z osób, która uwielbia taki rodzaj rozrywki ma również swe ukochane gry. Niektóre z tych lubianych gier są w wielu rankingach uznawane za najlepsze wg różnych magazynów o tematyce komputerowej.

gry komputerowe

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Na sto procent w czołówce wielu rankingów pojawia się zaginięcie ethana cartera. Jest to gra przygodowa dla osób pełnoletnich. Fabuła jest oparta na poszukiwaniach Ethana Cartera – małego dziecka. Poszukuje go niestrudzenie detektyw, który trafia na o wiele większą zagadkę niż zniknięcie chłopca, mianowicie na serie morderstw. Wszystko w grze jest dopracowane do najmniejszych szczegółów. Kiedy jesteśmy fanami gier przygodowych, to na sto procent będziemy szczęśliwi, że ta gra trafiła w nasze ręce. Sposób, w jaki poukładano zagadki, które musimy rozwiązać będąc głównym bohaterem, są bardzo płynnie połączone. Powinniśmy, więc spróbować się w danej grze, na sto procent nikt tego nie pożałuje.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www (http://gohero.pl/telefon-smartfon-oneplus-7t-pro-12-256-gb-mclaren-editio) ma wyłącznie wartościowe fakty, które z pewnością Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas oraz zobacz, że warto jest go odwiedzić.

Gra dla fanów Tolkiena

Każdy, kto kocha Tolkiena na pewno oszaleje na punkcie gry śródziemie: cień mordoru. To gra zrobiona z myślą dokładnie o fanach Władcy Pierścieni. Gra jest skonstruowana w bardzo fajny sposób. Powinniśmy, więc sprawdzić opis gry i przechodzić przez wszystko, co jest zawarte na płytce krok po kroku.

Spodobał Ci się nasz wpis? Więc zapewne masz chęć przeglądnąć więcej. Jeśli tak, to wejdź w podany link i kliknij po źródło (https://www.autopietrzak.pl/cms/dzial/61/czesci). Miłej lektury!

To, że gra odwołuje się do tolkienowskiego świata nie oznacza, że wszystko od A do Zet zostało tam przeniesione.

granie w gry

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com

Gdybyśmy mieli wiedzę, co się konkretnie wydarzy nie mielibyśmy radości z grania. Gra jest tak skonstruowana, że poza najistotniejszą misją zwiadowcy upiora dało się robić jeszcze całe mnóstwo innych rzeczy. Także nikt siedząc przy tej grze nawet kilka godzin w ciągu dnia się przy niej nie znudzi.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji, by pograć w śródziemie: cień mordoru to nie ma, na co czekać. Najsensowniej wybrać się do sklepu znaleźć płytę i zyskać pewność, czy rzeczywiście jest to jedna z lepszych gier na pc. A jeśli zdarzy się tak, co jest niezbyt prawdopodobne, że gra nam się nie spodoba, to wśród naszych znajomych na sto procent będzie osoba, która grą się zachwyci i chętnie ją przygarnie.