Jaką biżuterię sprezentować swej damie – poradnik

Kobiety uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej lubią ją otrzymywać od swych gentlemanów. Niestety świat świecidełek jest dla nas częstokroć obcy oraz tajemniczy, ale to nie przyczyna ażeby się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka reguł, którymi można się inspirować nabywając biżuterię swym kobietom.
Zatem postanowiłeś, że tym razem dasz swej kobiecie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby to były zaręczyny, sprawa byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tutaj bardzo ograniczony wybór.

Na tej stronie są niezwykle fascynujące informacje, lecz kiedy chcesz zgłębić więcej, odszukaj także (http://rajsoczewek.pl/ray-ban-justin) inne dane, jakie dostępne są tutaj.

Natomiast wszystkie inne okazje umożliwiają dobór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym przebierać: złoto, kolczyki srebrne, platyna, kolczyki, kolie, bransoletki, rubiny, perły … Głowa boli! Co gorsza kosztowności, jak większość fragmentów damskiego stroju, podlega wpływom mody odkryj więcej tu. Dlatego trudno tu mówić o sztywnej oraz uniwersalnej klasyce. Wskazane jest na początek spojrzeć wstecz po czym poszukać natchnień w czasach naszych babuń i dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tutaj kardynalną regułę: biżuterię wręcza się wyłącznie kobietom bliskim. Będzie to przede wszystkim wybranka serca, lecz również rodzicielka, siostra czy córeczka. Biżuteria to bowiem niesłychanie zobowiązujący podarunek. Kobieta, która nie czuje się związana z panem wręczającym jej biżuterię, może, podarunek oddać.

malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga reguła nawiązuje do niewieściej klasy, w której obowiązuje reguła umiaru oraz harmonii. Wybierając biżuterię dla swojej wybranki, pomnij, że nawet jeśli Twoje uczucie jest gorące, upominek nie musi krzyczeć. Tego typu ozdoby są bardziej kropką nad „i” niż podstawowym punktem programu.

Mają akcentować a także uzupełniać urodę, nie zaś ją przyćmiewać. Zatem od wielkości jak też ilości ozdób, istotniejsza będzie jakość wykonania i użyte półprodukty. Obecnie osiągalna jest także biżuteria online – któż z nas nie zachwycał się biżuterią online.