Seksowna bielizna – majteczki, komplety, gorsety

Jeszcze przed naszą erą myślano nad tym co zrobić, by wyeksponować piękno kobiecego ciała. Co sprawić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj – także w tym temacie. Kobiety arabskie ukrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o figurę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

kobieta w bieliźnie erotycznej

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesnych wynalazków służących do upiększania jest wiele. Jednak mniej tych, które naturalne zalety tylko podkreślają. To sztuka podkreślić to co wartościowe, nie niszcząc niczego w zamian. Jednym z najbardziej emocjonujących odkryć współczesności jest z pewnością bielizna (bielizna męska z nadrukiem) erotyczna (erotyczna bielizna). Na pewno sporo pań, choćby z ciekawości, oglądało tego typu ciuszki. Tym razem jednak proponuję zwrócić szczególną uwagę na koszulki erotyczne |sklep|. Zrobione są z mięciutkich, delikatnych materiałów. Idealnie przylegające do ciała, ozdabiane koronkami, tiulem, mocno wycinane lub z siateczki, robią niesamowite wrażenie na płci przeciwnej. Modele dla zakochanych przykuwają wzrok nie tylko krojem i ozdobami, ale również kolorami. Najczęściej pojawia się oczywiście kolor miłości – mocna czerwień, która zestawiona z czernią potęguje efekt piękna, zaskoczenia i zmysłowości. Piękna koszulki są wygodne, kuszące i niezwykle ozdobne. Z pewnością mogą stanowić ciekawy i nieprzeciętny element zawartości kobiecej szafy, który warto mieć „pod ręką”. Poza tym można je zakładać na co dzień.

Forex Antoinette - koszulka erotyczna

Źródło: Jagna.pl

Często bywa tak, że przymierzając jakąś rzecz nie wiemy kiedy możemy jej użyć. Kobiety często mają wątpliwości w co się ubrać, co pasuje ubrać, a co nie, na jaką okazję, na dzień czy na wieczór itd, itd… Trudno znaleźć tutaj jakąś uniwersalną radę, jak przewidzieć co dla kogo jest najwłaściwsze, co komu pasuje, co się podoba. Należy zdać się na własną intuicję i rozeznać sytuację na rynku. Współczesne wzory i tkaniny są tak różnorodne, że trudno z góry określić ściśle ich przeznaczenie. Dużo wątpliwości może budzić też np. bielizna erotyczna. Jest ona jednak tak różna, że warto samemu ją obejrzeć i wtedy wydać osąd lub wybrać coś dla siebie, bez oglądania się na innych. W końcu każdy ma prawo do własnych poglądów i gustu.

Wśród koszulek erotycznych są takie, które nie tylko nadają się wyłącznie do sypialni. Są również takie, które mogą pełnić funkcje seksownych sukienek. Głębokie dekolty, żywe barwy i kontrastujące z nimi wykończenia, falbanki, sznurowania, elementy przeźroczyste z haftami, rozcięcia – tworzą wyjątkowy strój na wyjątkowe okazje.

Jeżeli chciałbyś zgłębić temat, to zachęcamy Cię do przeczytania tekstu, który znajduje się pod zamieszczonym linkiem. Tam stale jest bieżąca wiadomość.

Odpowiednie dobranie do nich dodatków, a także bielizny może spowodować, że taka haleczka lub sukienka stanie się piękną suknią wieczorową lub pomysłową kreacją na imprezę z przyjaciółmi albo szaleństwo w nocnym klubie. W nocy w sypialni może stać się bielizną erotyczną lub tylko bielizną nocną. Wszystko zależy od pomysłowości i gustu. Takie uniwersalne ciuszki są dzisiaj bardzo potrzebne. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie, ale nie jednakowo, na różne okazje oficjalne i intymne. Są na pewno ważnym elementem damskiej garderoby, bielizną, bielizną nocną, bielizną erotyczną, wieczorową kreacją…

Źródło: Jagna