Warte uwagi gadżety do dobrze urządzonej kuchni

Sklep internetowy poleca w korzystnych cenach – akcesoria do kuchni. W szczególności polecamy – stemple do ciastek oraz etykiety na słoiki.

Nie ma to jak domowe ciasteczka, zawsze są takie jakie lubisz, żeby nie było żadnych wątpliwości, iż te pyszności nie pochodzą ze sklepu, znacz je stemplem do ciastek. Oferujemy stemple do ciastek z trzema różnymi wzorami. Stemple do ciastek zostały wykonane z drewna oraz wysokiej jakości silikonu.
W prosty sposób, umożliwiają wyciskanie wzorków na ciastkach. Stemple świetnie nadają się zarówno do ciastek kruchych , maślanych oraz pierniczków.

Za sprawą stempli ciasteczka będą niepowtarzalne i zachwycą rodzinę.
Wystarczy wyciąć ciasto i odcisnąć na nim pieczątkę ze wzorkiem. strona http://www.pieczatki.pl/stemple do ciastek posiadają poręczną rączkę, dzięki czemu idealnie leżą w dłoni, co ułatwia wykrawanie ciastek. Stemple do ciastek posiadają silikonową i wyjmowaną poduszkę, co ułatwia jej czyszczenie.

Zainteresował Cię ten post? W takim razie wejdź w link do witryny i rozkoszuj się następnymi tekstami. W razie jakiś pytań – odezwij się do nas.

W opakowania znajdują się przepisy w językach: polskim i angielskim. Produkt ma Solidną strukturę oraz jest precyzyjnie wykonany. Producent udziela na stemple do ciastek 3 lata gwarancji.

kliknij

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Stemple można wkładać do zmywarki. Pieczenie ciastek sprawia dużą przyjemność i zabawę, zwłaszcza jeśli robimy je z myślą o znajomych. Ciastka z uroczymi stemplami bez wątpienia wywołają uśmiech obdarowanych.

Słoiki z domowymi przetworami przystrojone elegancką etykietą i schludnie podpisane będą uroczą ozdobą kuchni albo miłym upominkiem dla przyjaciół. Kolorowe etykiety na słoiki w miły sposób oprawią domowe przetwory. Na sympatycznych etykietach opisuje się przetwory, ale można również napisać dedykację. Domowe przetwory z dedykacją na etykiecie można z dumą dać przyjaciołom. Zestaw oferowany tutaj zawiera 30 etykiet w 3 wersjach kolorystycznych. Etykiety na słoiki mają różnorodne rozmiary, co umożliwia dostosowanie ich do wielkości słojów z przetworami. Kwiatowy wzór na etykietkach nadaje słoikom wyjątkowo ciepłego charakteru.

Oprócz tego etykiety na słoiki zostały wykonane na najwyższej jakości papierze samoprzylepnym – mają wodoodporny nadruk, dzięki czemu są praktycznie niezniszczalne, a tym samym niezwykle. Etykietki są też odporne na wilgoć, dobrze się trzymają szklanych powierzchni.Etykiety można dodatkowo opisać markerem permanentnym. Etykiety nie pozostawiają na słoiku trudnego do ściągnięcia kleju, czy także resztek papieru. Etykiety trzeba przyklejać na czyste i suche powierzchnie. Dzięki temu zestawowi etykiet na pojemniki z przetworami, w spiżarni zapanuje ład i porządek