Zakochać się w Wlk. Brytanii

Każdy dobrze wie jak to bywa z miłością. Czasem mamy kogoś, z kim można podzielić nasze radości i smutki naszej codzienności, a innym razem samotnie próbujemy jakoś funkcjonować. Zdarza się, że jako samotni rodzice często nie jesteśmy całkiem normalnie funkcjonować, bo brakuje nam kogoś, kto uwielbiałaby nas, jako kobietę lub mężczyznę a nie, jako matkę czy ojca.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu świetnym rozwiązaniem są randki dla rodziców. To pomysł dla wszystkich, którzy chcieliby znowu spotkać miłość. Każdy wie, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Ale nie trzeba męczyć się z kimś, kogo nie kochamy możemy poszukać osobę, która będzie chciała z nami żyć. Dobrze znowu poczuć motyle w brzuchu. Nie można również poszukiwać wymówek typu nie mam czasu na szukanie nowej miłości. Bo musimy jedynie zalogować się na jakimś portalu, na którym samotni rodzice poszukują kogoś do pary. To da możliwość znaleźć osobę, która wie, że bywa, że nie da się wydostać się z domu, bo nie ma, z kim zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało załóżmy sobie takie konto i kto wie może znajdziemy kogoś, z kim będziemy chcieli spędzić resztę życia, albo po prostu spotkamy różne osoby, które podniosą poczucie naszej wartości i będzie chciało nam się żyć nawet samemu na nowo.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Spotkaj swą drugą połówkę

Jeżeli mowa o randkowaniu dorosłych ludzi z dziećmi to nie jest to całkiem proste. Gdzie tu niby mieć czas pomiędzy zmienianiem pampersów jednemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego z drugim maluchem. Dlatego randki dla rodziców wielu osobom wydają się czymś bardzo odległym. Bo o ile już na samą randkę jakoś znalazłoby się czas, o tyle ciężko znaleźć czas na znalezienie partnerki/partnera do tego typu spotkania.

Ale, od czego jest współczesna technologia. Jeśli chcemy naleźć nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to musimy w wolnej chwili założyć profil na portalu randkowym dla rodziców i już, wystarczy poczekać aż odezwą się osoby zainteresowana rodzicami takimi jak my. A że są portale randkowe z myślą o rodzicach, to będzie można na pierwszym spotkaniu i bez skrępowania powiedzieć o dzieciach, ale też wspólnie oderwać się od monotonii codzienności na przykład przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie wyląduje na podłogę albo coś niezidentyfikowanego, np. jakaś zabawka, nie będzie dorzucone do środka.