Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas organizowaniu wesela międzynarodowego?

Niemal każdy z nas kocha muzykę. Większość słucha odmiennej muzyki zależnie od samopoczucia. Innej muzyki słuchamy rano, przed wyjściem do pracy czy podczas śniadanka, zwykle w wyższym stopniu energetycznej, natomiast spokojniejszej podczas gdy po południu czytamy sobie ulubioną książeczkę. Jeszcze innej zaś gdy podejmujemy gości lub zaprosiliśmy kogoś nam bliskiego na podwieczorek. Słowem, muzyka towarzyszy nam praktycznie cały czas.

DJ

Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com

Są jednak chwile, gdy nie wystarcza słuchanie muzyki po prostu dla przyjemności. Dajmy na to podczas gdy chcemy uświetnić jakąkolwiek uroczystość: komunijną, ślubną, imieninową czy urodzinową. Możemy wtenczas posiłkować się fachowcem. Jeśli imprezą jaką potrzebujemy uświetnić jest wesele, mamy z pewnością większy wybór. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę internetową hasła „DJ na wesele Wrocław” możemy również wbić hasło „zespół na wesele Wrocław”.

Zupełnie inaczej ma się sytuacja, kiedy na polecenie szefa musimy urządzić spotkanie integracyjne, wtedy pozostaje nam już tylko wbić „DJ Wrocław”. Wybór jednak może być trudny, ofert po wpisaniu hasła „Wesele międzynarodowe” bądź „DJ Zielona Góra” jest ogromnie dużo (kliknij). Zanim którąś wybierzemy powinniśmy określić jak ma wyglądać impreza integracyjna. Czy ma być scenografia (look zalecamy tą stronę) integracyjna? Czy raczej bal na powietrzu? Należy też zawczasu ustalić typ muzyczny który najbardziej będzie większości pasował.
Najlepiej też nim parafujemy umowę na usługę posłuchać DJ-a na żywo. W największym stopniu ambitni mogą nawet pójść do dyskoteki w której wyselekcjonowany kandydat już gra i obserwować w jaki sposób reaguje on na zmieniające się klimaty wśród tańczących. Starajmy się wybierać DJ-ów którzy nie mają problemu z przełamaniem naturalnego dystansu który z początku może się zdarzyć pomiędzy publiką a nim samym – .

DJ

Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com

Kluczowe jest także, czy lansowana muzyka (tania perkusja elektroniczna) nie jest nadmiernie jednostajna. Na imprezie integracyjnej wszak będą obecni ludzie w rozmaitym wieku i z przeróżnymi gustami muzycznymi. Warto też wypytać czy wyselekcjonowany przez nas DJ poza muzyką posiada w ofercie jakieś dodatkowe atrakcje, dla przykładu gry lub zabawy. Jak zwykle w takich sprawach wskazane jest dobrze zasięgnąć informacji na forach czy też od znajomych – byłych klientów. Zazwyczaj bywa tak, iż u profesjonalistów już na kilka miesięcy przed spotkaniem wypada rezerwować terminy.