Wydruk na płótnie lub kalendarz z fotografią- świetny prezent

Rozmyślając nad idealnym prezentem dla znajomych na rocznicę ślubu bądź urodziny, dobrze jest zorientować się co w ofercie mają firmy drukujące fotografie wielkoformatowe. Wystarczy posiadać ulubione zdjęcie, w odpowiednim formacie i dać je specjalistom. Doskonałym prezentem dla osób, które zwracają dużą uwagę na stylistykę swojego wnętrza są wydruki na płótnie.

Kalendarz

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Takie druk wykonywany jest na materiale podobnym dopłótna dla malarzy. Wybrana grafika wygląda jak obraz i może posłużyć za stylowy dodatek przykładowo salonu lub sypialni znajomych. Warto znaleźć najlepszą firmę, która specjalizuje się w tego rodzaju wydrukach, gdyż muszą one być trwałe i odporne na promienie słoneczne. Istotne jest zachowanie nasyconych barw wybranego zdjęcia wydrukowanego na płótnie.

Tego rodzaju firmy posiadają w swojej ofercie też inne rodzaje prezentów z fotografiami w roli głównej. Przykładowo będą to fotokalendarze czy też fotoksiążki. Fotoksiążki to doskonały prezent dla pary młodej. Ostatnio popularne stało się drukowanie fotoksiążek z najpiękniejszymi zdjęciami ze ślubu. Taki prezent na pewno będzie podobał się znajomym. Studia fotograficzne bardzo często oferują tego rodzaju rozwiązania zamiast standardowych albumów ze cyfrowe.plzdjęciami.

Fotokalendarze natomiast to świetny prezent dla rodziców. Kto nie chciałby posiadać kalendarz ze zdjęciami swojej pociechy. Jest to także doskonały prezent na przykład dla dziadków, kiedy pragną mieć w swoim pokoju zdjęcie wnuków. Kalendarze drukuje się w przeróżnych formatach, mogą mieć kilka kartek bądź możemy je wydrukować w formie plakatu z kalendarzem.

Najlepsze zdjęcie z podróży także wspaniale będzie sprawdzało się na fotokalendarzu. Wspomnienia z podróży będą towarzyszyć cały rok oraz będziemy mogli nacieszyć oczy ulubionymi krajobrazami. Zarówno utworzenie wydruku na płótnie jak i fotokalendarza wymaga posiadania zdjęcia w dobrej jakości. Gdy nie jesteśmy pewni, która z ofert będzie najlepiej nadawała się, dobrze jest poradzić się fotografów w firmie, którzy z chęcią doradzą nam najlepszy zakup.