Przed długo wyczekiwanym imprezą trzeba świetnie przygotować

Tak, sukces, myślisz bardzo donośnie, ponieważ wszyscy ludzie patrzą na ciebie ze zdziwieniem. Olewasz to, gdyż twoje emocje tryskają jak gorąca para i chcą już być tam, gdzie znajdziesz się za kilka dni. Tak, wyjeżdżasz na własny wymarzony event, ujrzysz tam swych ulubionych wykonawców, zapoznasz ludzi, którzy odczuwają to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Bilet mocno ściskasz w garści, nie możesz go przecież stracić. Pociąg jest też już „zaklepany”, pozostaje jedynie czekać i słuchać kapel, które wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest pięknie, myślisz, jednak po chwili przychodzi zwątpienie, ponieważ właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego asortymentu. Brak rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (łańcuchy dla fana rapu), podobnie nie masz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te zaległości.

Witasz się z kolegą, który również wyjeżdża na imprezę. Oboje wymieniacie ze sobą nadzieje, nie możecie się opanować, tak jesteście rozemocjonowani. Znienacka twój kompan rzuca, że wszystko byłoby dobrze, lecz nie zdążył nabyć jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (naszywki dla fanów muzyki), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z każdego gatunku, ale wolałby mieć choć jedną porządną naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz własnego kumpla i mówisz mu o swych brakach w zaopatrzeniu.

Ten wątek z pewnością ma interesujące informacje, ale żeby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź link (http://snmw.pl/), który jest bardzo absorbujący.

Wspólnie docieracie do konkluzji, że należy to nadrobić. Podobnie przydałoby się jeszcze przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na tenże inwencję i od razu zapisujecie to na kartce, żeby przypadkowo nie zapomnieć.

I dzisiaj jednakże miast lecieć do sklepu (lub raczej jechać, bo mieszkasz przecież w niewielkim miasteczku, gdzie nie ma takich miejsc) wchodzisz do Internetu, zestawiasz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, iż zrobiłeś jeszcze lepszy interes, ponieważ nie zapłacisz za koszty przesyłki! Uważasz, że całość układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A kilka dni dalej ponadplanowo się dowiadujesz, że twoja najbliższa koleżanka też jedzie! No, to będzie festiwal!