Romantyczny ślub i podróż poślubna w północnych Włoszech

Jeśli marzy Ci się wyjątkowe wesele, być może powinniście pomyśleć o wzięciu mniej klasycznego ślubu. Teraz polskie prawo daje tak dużo opcji, że z pewnością każdy odszuka coś właściwego dla siebie. Być może niezłym pomysłem będzie dla przykładu ślub za granicą.

Takie rozwiązania sprawdzają się najbardziej w sytuacji, gdy państwo młodzi żyją w innym kraju i normalne, że tam właśnie biorą ślub (www). Jednak wesele za granicą to opcja nie tylko dla tych, którzy na co dzień mieszkają w innym kraju – nawet jeśli mieszkasz w Polsce, ale marzy Ci

ślub

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

się przykładowo ślub we Włoszech, dzisiaj bez problemów możesz zrealizować takie marzenia. Jeżeli dysponujecie odpowiednią sumą pieniędzy, możliwe jest przywiezienie wszystkich gości do Włoch i opłacenie im noclegów. Jeśli jednak marzy Ci się wesele w romantycznej, a jednocześnie skromnej okolicy, wtedy możecie zdecydować się na potajemny ślub we Włoszech – wyłącznie w obecności świadków lub przyjaciół. Takie rozwiązanie bez wątpienia zaspokoi każdego, kto marzy o pięknym ślubie w uroczej okolicy. Takie śluby zazwyczaj są połączone od razu z podróżą poślubną. Kiedy podoba Ci się taki pomysł, zdecydowanie dużo wcześniej powinieneś przejrzeć oferty biur podróży. Kiedy wstukasz w wyszukiwarkę internetową temat „podróż poślubna w Wenecji (Venice Special podróże poślubne do Wenecji)”, z pewnością od razu zakochasz się w tym koncepcie. Podróż poślubna spędzona w Wenecji bez wątpienia będzie jednym z najpiękniejszych wspomnień w Twoim życiu. Kiedy chcecie, możecie skorzystać z ofert biura podroży, jednak niewątpliwie o wiele fajniejszą przygodą będzie organizacja całej podróży samodzielnie. Jedno jest pewne – koncept organizacji własnego ślubu za granicą niewątpliwie jest niezły. Zdecydowanie lepiej jest wydać forsę na podróż swoich marzeń niż tylko jednodniową ogromną imprezę weselną. Na pewno warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo może się on okazać trafem w dziesiątkę. Wszystko zawsze zależy między innymi od Waszych oczekiwań.