Najlepsze konsole oraz gry na PS3 i Xbox 360

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już zwyczajne gry planszowe. Od dawna trwa konflikt o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Kryteria wyboru przeciętnego gracza

Produkujący konsole prześcigają się w poszukiwaniu nowych opcji. Celem jest danie użytkownikom najlepszej rozrywki. Szczególną popularnością cieszą się gry na PS3 jak i gry na 3DS. Stale urozmaicane są wszelakie funkcje, w które wyposażone są konsole oraz Xbox. Gry, wykorzystujące proponowane na rynku akcesoria, wymagają naprawdę konkretnych pokładów energii oraz często zaangażowania fizycznego. Można w ten sposób połączyć różne formy spędzania niezaplanowanego czasu – sport i rozkosz płynącą z grania. Konsole mają za zadanie zwłaszcza przynosić szczęście z gry, czyli pełnić funkcję rozrywkową.

Dzisiejsze możliwości konsoli

Blackgames.pl - konsole

Źródło: Blackgames.pl

Nic nie stoi na przeszkodzie, by pod różne konsole podłączyć klawiaturę, myszkę czy dysk twardy i swobodnie używać sieci, komunikatora lub oglądać filmy. Dla graczy mobilnych sprzętów, którym gry na PS3 przewodem zobacz (zobaczysz) gry na 3DS sprawiają radość zarówno w drodze, na uczelni jak i w jakimkolwiek środku lokomocji, Nintendo przygotowało i dokładnie przedstawiło w ofercie konsole 3DS. Dysponują ekranem, który czyni możliwym oglądanie obrazu w trójwymiarze, potrzeby używania specjalnych okularów.

Dodatkowe funkcje i niezwykłe zastosowanie konsoli nowej generacji

Konsole Nintendo są przenośne, dlatego – podobnie jak inne konsole (*więcej) – potrzebują naładowanej baterii. Jest to jeden z problemów, jakie można napotkać użytkując konsole poza domem. Jak każdy mobilny sprzęt, konsole wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, m.in. w WiFi, odtwarzacz muzyki czy aparat z dwiema soczewkami, z opcją robienia zdjęć w jakości 3D. Dodatkowo producent proponuje mnóstwo ciekawych gier znanych z dotychczasowych konsoli. Rynek gier komputerowych to jeden z najszybciej rozrastającychsię segmentów rozrywki. Dzięki rozmaitym efektom Playstation 3 oraz gry na PS3 są coraz bardziej prawdziwe, natomiast gracz ma szansę wcielić się w swojego idola w wirtualnym świecie.