Czy zgłębiłeś zabarwienie raju, miesiąc urlopu to za krótko

Lato kojarzy się zwykle z najmilszą porą roku. Z wakacjami, z relaksem, ze słodkim leniuchowaniem, z morzem i oczywiście ze słońcem. Morzem, krystalicznie czystym, o kolorze szmaragdu, z malowniczymi atolami koralowymi, z ogromną liczbą egzotycznych ryb.

Karaiby

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Słońcem, które zaopatruje w korzystną energię , zachodzi tylko nocą i daje złocistą opaleniznę. Zachodem słońca, który tworzy złociste refleksy na powierzchni morza. Mocną zielenią tropikalnej dżungli . Brzegiem morza pokrytym, piaskiem w kolorze leukoszafiru. Z rosnącymi na plaży drzewami kokosowymi. Widokiem na szmaragdowe zbocza gór. Niczym nie zakłóconą ciszą. Nic więc dziwnego, że od czasu odkrycia przez Krzysztofa Kolumba archipelagu Wielkich Antyli na Morzu Karaibskim, wakacje na Karaibach, wzbudzają pożądanie osób na całym świecie.

Nie zwlekaj! Jeśli intryguje Cię ciekawa treść (https://www.sunlightestate.com/pl/przewodnik/), to czym prędzej powinieneś kliknąć w podany link. Pod nim poznasz masę dodatkowych detali z nią związanych.

Każdy, kto po raz pierwszy przyjedzie na Karaiby odczuwa, że trafił do krainy szczęśliwości. Notabene, sam Kolumb do końca swoich dni, nie zdawał sobie sprawy z faktu, że odkrył nowy kontynent, bo wytrwale wierzył, że podczas swej kolejnej podróży zobaczył biblijny eden. Karaiby eskapady, organizowane przez biura podróży niemalże na każdą wyspę, to obietnica rajskiego relaksu – karaiby wycieczki.

Jamajka tętni muzyką reggae, Barbados okalają fantastyczne rafy koralowe, na Kubie powstają najlepsze cygara na świecie, a Martynikę porastają niespotykanie cudowne kwiaty. Pozostałe egzotyczne wyspy również skrywają swoiste tajniki, smaki i atrakcje. Nawiasem mówiąc, kto nie słyszał o Dominikanie, Haiti, Arubie, Kajmanach czy Wyspach Bahama. Niemal każda z nich jest obecnie wyznacznikiem i odpowiednikiem oryginalnych wakacji. A jaki kolor będzie miała uroczystość zawarcia związku małżeńskiego w kraju leżącym na wyspie Haiti (oferta: ślub na dominikanie). Kiedy zamkniemy oczy, spośród bogactwa kolorów dominuje biel – symbol czystości. Biały, romantyczny ślub, na nieskalanie czystym, cieplutkim, białym jak śnieg piasku. Wtedy przypuszczalnie odczujemy, jakby czas się dla nas zatrzymał.