Najciekawsze miejsce dla fanów fotografii i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.

Fotograf z aparatem

Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com

Od 2007r. Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć jak efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś jednostka jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio video, IT i multimedialnych. spośród popularnych i najczęściej poszukiwanych marek należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie

Autor: Stephen Wolfe
Źródło: http://www.flickr.com

np: sigma 70-200

Firma bez dwóch zdań zmierza do bycia liderem na rynku jako kompleksowy dostawca TVK – (internet we wrocławiu) produktów i uslug. Efektywność dążenia potwierdzają liczne nagrody, z którymi można się zapoznać na stronie www firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na internetowej wypożyczalni obiektywów. W 2006r. K-consult został wyróżniony za najlepsze notowania w dystrybucji aparatów cyfrowych w Polsce.

To nie koniec podbojów firmy, gdyż wcześniej otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.

Źródło: Sigma Sklep