Kilka przykładowych pomysłów i sposobów na to, jak najlepiej można tuningować swój samochód

Wielu właścicieli pojazdów w pewnym momencie podejmuje decyzję o tym, żeby auto mniej lub bardziej poddać tuningowi. Możliwości w tym względzie jest naprawdę dużo, dużo wydać również można na takie przyjemności, szczególnie jeśli się zechce dużo poprawić. Tuningowe prace przeważnie obejmują dwa główne obszary, to znaczy układ jezdny i wygląd. W przypadku wyglądu focus mk1 tuning będzie przede wszystkim obejmował wymianę niektórych elementów pojazdu.

Z pewnością do wstawienia będą sportowe, aluminiowe felgi, jeżeli spasują do koloru nadwozia to mogą być w wersji czarnej. Pomyśleć również można o wymianie reflektorów z przodu. Tak chętnie wybierane w ostatnim czasie lampy Angel eyes, dzięki specjalnej konstrukcji nie tylko dużo wydajniej świecą, ale także nadają sportowego, agresywnego wyglądu.

Niniejszy wpis zawiera fascynujące dane na opisywany temat – jeżeli masz ochotę uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę zestawy edukacyjne, która omawia podobne zagadnienia.

Jeżeli budżet będzie na to pozwalał, to z pewnością bardzo dobrą opcją tuningową jest . Podczas takiego malowania można trochę poszaleć i wybrać jakiś oryginalny kolor, doskonale także wyglądają różnego rodzaju hydrografiki i dekorowanie aerografem.

samochód

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli kwestie wyglądu już się zamknie, to przyglądnąć się będzie można wnętrzu samochodu.

Dajemy Ci dostęp ekstra (https://www.iowfilter.com) do następnych niebywale ciekawych wpisów, które znajdują się na odrębnej witrynie. Należy jedynie wejść w poniższy link.

Z kolei tutaj tuning najczęściej będzie polegał na powiększeniu mocy jednostki napędowej, a czasami równocześnie z tym można ograniczyć zużycie paliwa. Profesjonalne przerobienie sterowników silnika, dające nawet kilkanaście procent wzrostu mocy sporo kosztuje. Koszt tego typu przeróbek, wraz z badaniami na hamowni będzie się zaczynał od około tysiąca złotych, ale często będzie nawet dwa razy droższy.

Źródło artykułu –

Alternatywnie można zastosować chip box, układy kontrolerów do samodzielnej instalacji są dość popularne i spora ilość właścicieli samochodów je kupuje. Ich ceny są zróżnicowane, rozpoczynają się od niecałych dwustu złotych a kończą w okolicach tysiąca. Zaletą takich układów jest to, że się je szybko instaluje i w razie konieczności można też sprawnie odłączyć. Powiększając moc silnika nie można zapomnieć o usprawnieniu innych części pojazdu. Na pewno warto wtedy pomyśleć o przeróbce zawieszenia, przyda się pewnie też sprawny, sportowy układ wydechowy.