Komputer czy konsola – co kupić?

Obecnie dosłownie każdy miłośnik ogólnie pojętej wirtualnej rozrywki z całą pewnością ma bardzo szerokie możliwości jeżeli chodzi o wybór najlepszego dla siebie sprzętu do gier. Z jednej strony w sklepach dostępny jest już naprawdę bardzo zaawansowany sprzęt komputerowy który nie będzie miał żadnego problemu z poradzeniem sobie z nawet najbardziej wymagającymi tytułami.

Z drugiej jednak strony niezwykle istotną alternatywą dla takich rzeczy są naturalnie konsole do gier takie jak ps3, które od bardzo długiego już czasu są niezwykle wręcz popularne i które mogą poszczycić się szerokim gronem miłośników. Jeśli zatem chcemy odszukać wśród nich coś rzeczywiście najlepszego to koniecznie musimy poświęcić nieco czasu na jak najdokładniejsze zaznajomienie się z tymi rozwiązaniami i zastanowienie się zarówno nad ich wadami, jak i zaletami.

Ciężko będzie wprost powiedzieć które z nich będzie lepsze, bowiem wszystko jest tutaj przede wszystkim uzależnione od naszych osobistych oczekiwań.

Następna strona, która ma wiadomości na ten temat da Ci możliwość, by poszerzyć wiedzę. To istotne, więc idź tutaj witamina c jerzy zięba i znajdź sporo szczegółów.

Z jednej strony komputery siłą rzeczy są o wiele bardziej uniwersalne – mogą one być wykorzystywane w bardzo wielu rozmaitych celach, natomiast sama tylko rozrywka jest jednym z nich. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nowoczesne konsole również oferują szereg różnych funkcji których zwykle byśmy się po nich nie spodziewali, ale tak czy inaczej mimo wszystko nie dorównują one w tej kwestii komputerom. Jeżeli więc zabawa stanowi dla nas jedynie dodatek do innych funkcji, to komputer na pewno okaże się dla nas być dużo lepszym rozwiązaniem. Z drugiej jednak strony taki na przykład xbox 360 jest przede wszystkim tańszy niż komputer oferujący nam porównywalną wydajność, a ponadto nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych modernizacji, które mogą stanowić spory kłopot dla wszystkich właścicieli tradycyjnych komputerów.

Na samym końcu warto zwrócić uwagę na to, że niektóre gry są aktualnie wydawane jedynie w wersjach na konsole, czego doskonałym przykładem będzie chociażby słynne Red Dead Redemption (recenzja tu). Jest to niewątpliwie jeden z najistotniejszych argumentów przemawiających za kupnem konsoli, bowiem czasem okazuje się, że jako właściciele komputera po prostu nie będziemy mogli grać w najnowsze tytuły. Tak czy inaczej można powiedzieć, że oba te rozwiązania posiadają zarówno wady jak i zalety, zatem naprawdę warto dobrze zastanowić się przed wybraniem czegoś dla siebie.