Zarządzanie dokumentacją w firmie

W każdej firmie funkcjonuje rotacja dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do biznesu, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej i był mało efektywny. Odkąd istnieją dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza oraz dużo bardziej ekonomiczna. Jednym z takich aplikacji jest Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy tworzeniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa ( Android sharepoint) a pracownikami i ich otoczeniem.

komputer

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Intranet Share Point – nie musisz być informatykiem
Witryna Intranet Share Point to kapitalne narzędzie do pracy w dzisiejszych czasach. Niezależnie od tego, czy konkretny pracownik znajduje się w siedzibie przedsiębiorstwa, czy na drugim końcu państwa, po zalogowaniu się na firmowej platformie posiada dostęp do powierzanych przez pracodawcę wiadomości. Intranet Share Point służy do wymiany zadań, pism, czy ogłoszeń. Co najważniejsze, aby obsługiwać platformę nie trzeba mieć wykształcenia informatycznego.

Workflow – system usprawniający
Jednym z zasadniczych systemów oprogramowania Sharepoint jest workflow. Służy on szeroko pojętej automatyzacji obsługi. Dotyczy zarówno spraw wewnętrznych firmy (udogodnienie przedsięwzięć informatycznych, czy wysyłanie próśb przez zatrudnione tam osoby) jak również związanych z kontrahentem (przyjmowanie i obsługa skarg, czy zamówień). Workflow w niektórych jednostkach (głównie mediach elektronicznych) służy wymianie plików dźwiękowych oraz wideo.


Obieg faktur – sprawnie i szybko

Odpowiedni i dobrze funkcjonujący obieg faktur w przedsiębiorstwie umożliwia nie tylko bardzo dobrze uporządkować pracę, ale dodatkowo na bieżąco kontrolować wykonywane w przedsiębiorstwie działania finansowe. Wskutek tego nic nie wymyka się spod bezpiecznej kontroli oraz całość przebiega zgodnie z przyjętymi założeniami. Obieg faktur umożliwia funkcjonalną oraz przejrzystą organizację pracy danej firmy co implikuje wzrost jej zysku.