W co zagrać w internecie

Prawie wszyscy mają już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by móc grać w gry multiplayer. Wyliczać zalety zabawy wieloosobowej chyba nie muszę, czyż nie? Ale gdyby ten wpis zobaczył dyletant internetowy, objaśnię: granie w większym gronie to kompletnie nowe przeżycie.

Rywalizacja z żywym przeciwnikiem przynosi o wiele więcej bodźców i trudności, niż rywalizacja z AI. I to w zasadzie w wypadku każdego rodzaju gier na komputer! W co grać w takim razie?

Autor: Farbflut

Lubiącym gry wyścigowe na pewno spodoba opcja wyścigów z bratem, rodzicem lub kolegą z internetu. W niższym przedziale cenowym polecam mocno Need for Speed: The Run. Dla zasobniejszych proponuję Formułę 1 2012.

Czy szukasz teraz czegoś ciekawego? Jeżeli tak, to zerknij na witrynę (https://www.witnatura.pl/pl/1844-ziola-jan-oruba), która niewątpliwie wyda się Tobie atrakcyjna. Odnosi się ona do zbliżonej problematyki.

Gry bitewne, czyli inaczej strategie oraz gry mmorpg, np. , to rodzaj bardzo pobudzający inteligencję. Warto wiedzieć, że najpopularniejsze gry multiplayer aktualnie to Starcraft II, druga część kultowej pozycji, która stała się krajowym sportem w Korei, 6. część sagi Heroes of Might and Magic, gry turowej niesamowicie wciągającej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online

Gry strzeleckie – strzelanki – są perfekcyjne do zmagań przez internet. Na szczycie utrzymuje się od lat seria Call of Duty. Dobrze również skusić się na klasykę, czyli na sławnego Counter Strike, władcę kawiarenek internetowych. Z aktualnych tytułów rekomenduję strzelankę Battlefield 3.

Gry sportowe to przede wszystkim piłka nożna. Tutaj walczą ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie rozstrzygnę, która z nich jest lepsza. Obie różnią się technikaliami oraz możliwościami dla gracza. Proponuję przejrzeć opinie w specjalistycznych miesięcznikach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to wymierający rodzaj. W tym przypadku postaw na klasykę – seria Syberia rozkocha ciebie piękną oprawą i niezwykłymi łamigłówkami, a przewrotne perypetie w Monkey Island rozbawią do płaczu. Przydatna uwaga – mało która gra przygodowa posiada tryb multiplayer. Wiekowe produkcja można ożywić na ekranie komputera, korzystając z możliwości, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe zdominowały dwie pozycje: saga Assasin’s Creed i Uncharted. Obie fantastyczne i grywalne na wielu rodzajach urządzeń.

Lecz gry online to nie tylko te widoczne w sklepach. W cyberprzestrzeni spotkasz całą masę gier przeglądarkowych, w które da się grać bezpośrednio na Operze lub Firefoxie.

Zaciekawił Cię ten rzetelny artykuł? Masz ochotę poznać jego istotne źródło? Więc chcemy zaproponować Ci zweryfikowanie kolejnej witryny.

Są tworzone za sprawą aplikacji, która ożywia kolorowe animacje flash. Wśród takich niewymagających pozycji królują gry logiczne – tryktrak, wężyk, warcaby. Surfując po WWW można napotkać również gry za darmo.