Upragnione przyjęcie weselne wyłącznie miejscowości Brzezina

Zamiast podróżować typowymi szlakami i stracić piękne widoki, wybierając autostradę, warto wybrać trasę do Krakowa zupełnie inaczej i w pewnym sensie na około. To najlepszy sposób, aby podziwiać wyjątkowe atrakcje.

Z Wrocławia opłaca się więc wybrać się prosto do Srebrnej Góry – to około 70 km, ale wrażenia są gwarantowane. Dobrze zaplanować swoją wycieczkę jak najwcześniej, by spędzić więcej czasu w znanej twierdzy. To jeden z bardziej znanych obiekt ufortyfikowanym, zachowany w świetnym stanie. Twierdza z XVIII w. wartowała wstępu do Kotliny Kłodzkiej. Fortyfikację można obchodzić bez pośpiechu – zarezerwujmy na to trochę czasu..

noclegi koło Wrocławia

Autor: Pałac Brzezina
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/

.

Wszyscy znają to miasto, ale niewielu tam było. Po aktywnym relaksie w Srebrnej Górze, dobrze przenocować, rezerwując hotel Bielsko-Biała to na szczęście jedno z miejsc, które nie zniechęcą cenami turystów. To rewelacyjny postój, żeby bez stresu pooglądać Pogórze Śląskie, gdzie jest mnóstwo zielonych i cichych zakątków, a także Beskidy. Trzeba tylko kupić mapę i pójść na długi spacer.

Może Wadowice.

Jeśli czas pozwala, trasę do Krakowa można zmienić i zobaczyć Wadowice. Noclegi w okolicy wrocławia tutaj są dużo tańsze, dlatego przy okazji można zaoszczędzi. Oprócz tego, że to miasto kojarzy się z polskim Papieżem i kremówkami, to przytulne miasto, o architekturze typowej dla południowej Polski. Może więc okazać się szczególną ciekawostką dla tych, którzy wychowali się na zachodzie Polski. Kraków natomiast najlepszy jest wczesną wiosną i jesienią, gdy maleje liczba turystów, a temperatura sprzyja spacerom. Najlepiej tak ułożyć wycieczkę, żeby bezstresowo chodzić po mieście, bez biegu i wybierania tylko klasycznych miejsc.

Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/