Prezenty na różne okazje

Do których urodzin wciąż wracamy myślami? Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz czas zafundować niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A mniemam, że nic tak nie uwalnia adrenaliny jak wyjątkowy prezent, który będziemy wspominać przez długi czas. W zależności od sytuacji, czy jest to prezent dla szalonego nastolatka, czy może upominek dla małżeństwa z długoletnim stażem, zafundujmy taką niespodziankę, która trafi w gust świętujących.

Prezentowo

Autor: stevendepolo/ flickr.com
Rocznice ślubu są coraz huczniej świętowane. To doskonały pretekst do zaproszenia przyjaciół na wspólne wspominanie ślubu a także na rozmowy, na które brakuje czasu na co dzień. Rocznica jest ważnym wydarzeniem które przypomina parze, jak długo są razem. Prezent na rocznicę musi być dopasowany do upodobań zarówno jej jak i jego. W zależności od czasu, który minął od ślubu, rocznicom nadaje się odpowiednie nazwy. Pierwsza z nich to rocznica papierowa, druga to rocznica bawełniana, a siedemdziesiąta piąta to rocznica brylantowa. Przygotowując podarunek możemy nawiązać do nazwy rocznicy. Na piątą, drewnianą rocznicę, możemy podarować drewnianą rzeźbę, a na dwudziestą, porcelanową grawerowane filiżanki. Natomiast szkło wręczamy na piętnastą rocznicę. Są także rocznice jedwabne i koronkowe, z tej okazji możemy dać w prezencie haftowany obrus albo jedwabne szlafroki. Gorzej będzie z rocznicami diamentowymi i brylantowymi, ale przy tak sążnych rocznicach doskonałym upominkiem będzie obecność całej rodziny.

Podarunek na 18-stkę

Japońskie przysłowie mówi, że liczba osób, których obdarowujemy upominkami, świadczy o naszym szczęściu. Jeszcze lepiej, gdy tą radość dzielimy z najbliższymi, dlatego jednym ze świetnych sposobów na ciekawy prezent (Prezentokracja) jest wspólna eskapada. Czym bardziej oryginalną wyprawę planujemy, tym więcej wymaga przygotowań.

Czy ten wpis zainteresował Cię tak bardzo, że masz ochotę na więcej? Więc po następne szczegóły zaloguj się do tego linku. Tam znajduje się interesujący fakt (https://entrevilles.pl/dzien-kobiet/).

Oczywiście nie chodzi tutaj o wyjazd do ciepłych krain i wędrówkę po utartych szlakach, lecz o wyprawę w niezbadane tereny. Miejsce najlepiej wybrać pod kątem zainteresowań solenizanta, jeśli jego żywiołem jest woda, zaplanujmy weekend na żaglach na Mazurach, jeśli kocha zimę, zorganizujmy przejażdżkę psim zaprzęgiem przez malownicze tereny, z dala od cywilizacji. Popularnością cieszą się także wyprawy off road, czyli pokonywanie nieodkrytych terenów specjalnie przygotowanym samochodem. Ciekawą opcja jest również jazda konno w stylu kowbojskim w przepięknych okolicznościach przyrody, wspólny weekend w parku linowym lub rafting dla grupy przyjaciół. Jedno jest pewne – tak emocjonujący prezent na 18-tkę pozostanie w pamięci na lata, podobnie zresztą jak niezapomniane przeżycia.