Czy nowe rozwiązania technologiczne są zagrożeniem?

Czy nowoczesne technologie w dużym stopniu zmieniły świat, społeczeństwo? Pewnie, że tak jest! Ma to wiele zalet, choć nie oszukujmy się – komputery i Internet spowodowały, iż przykładowo sporo mniej swojego czasu poświęcamy rodzinie, kontaktom z przyjaciółmi, ogólnie więcej siedzimy w czterech ścianach. Na szczęście nie jest beznadziejnie, nadal ruszamy się z domu, więc alienacja nam nie grozi, lecz można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś relacje międzyludzkie były o wiele głębsze. Zastanówmy się jakie są mimo wszystko atuty takich urządzeń jak np. komputer apple – w sumie Apple to wspaniała firma.

zobacz:
Można w sumie powiedzieć, iż komputery sprawiły, że nasze funkcjonowanie stało się dużo łatwiejsze. Czyli najzwyczajniej już nie musimy np. poszukiwać długi czas informacji na któryś temat – w końcu dzięki właśnie komputerowi mamy możliwość ogarnąć wszystko w błyskawiczny sposób. A poza tym Macbook Air oraz pozostałe sprzęty sprawiły, że mamy możliwość niejako spowodować, iż nawet jeśli nie mamy za bardzo ciekawego życia, pasji, będziemy i tak tak jakby bardziej zadowoleni ze swojego funkcjonowania. Doceńmy ogromne znaczenie zdobywania wiedzy – bardzo szybkiego dodajmy.

Warto również zauważyć, że komputery, Internet, w diametralny sposób zmieniły dzisiejszą politykę. Weźmy choćby pod uwagę ministra Radosława Sikorskiego – codziennie udziela się on na Twitterze.

Jeżeli zafascynował Cię niniejszy artykuł, to odwiedź www Aparat cyfrowy Canon PowerShot Zoom a tam czekają na Ciebie wiadomości godne uwagi. Zobacz je – będziesz bardzo zadowolony.

To sprawia, iż znaczna część internautów może na bieżąco śledzić losy polskiego ministra spraw zagranicznych. A zresztą afera WikiLeaks pokazała, że trudniej jest dzisiaj utrzymać tajemnice. Doceniajmy również swobodę wypowiedzi – nawet w niedemokratycznych państwach w akurat Internecie dostrzec można o wiele większą swobodę. Demonstracje dot. ACTY pokazały, iż nie chcielibyśmy rezygnować z wolnego Internetu. Świetnie, że jest takie medium! Więcej pod linkiem.

Praca przy komputerze

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Tak naprawdę zalet Sieci, używania komputera albo blackberry q5 (sprawdź to: ) można podać dużo więcej. Najbardziej istotne jest to, aby starać się utrzymać równowagę, a więc nie przesadzać zbytnio z nowoczesnymi technologiami. Choć przesada w drugą stronę także nie jest w porządku.