Nowatorskie zastosowania kamer o jakich nie miałeś wyobrażenia

Zakamuflowana kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Przez założenie jej w długopisie, jaki możemy mieć zawsze przy sobie czy też pozostawić w pomieszczeniu. Kolejny nowoczesny ekwipunek to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na przydatną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki fenomenalnym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.

GoPro

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com
Prymarny nowomodny sprzęt , jakim jest długopis z kamerą zawiera wkomponowaną szpiegowską mini kamerę . Zezwala ona na baczną rejestrację otoczenia z bardzo słuszną rozdzielczością, generując klarowny obraz. Przechowywane są również tony z otoczenia, co pozwala na zebranie dowodu mobbingu, dowiedzenia oszustwa, czy nagranie ważnego spotkania w sposób wybitnie dyskretny.

Wbudowana pamięć o objętości 4GB pozwoli na swobodne nagranie spotkania a czas pracy urządzenia waha się od 1 do 1,5 godziny. Wymiana z komputerem za usługą interfejsu USB pomoże swobodnie zgrać i powielać filmy i zdjęcia. Drugi tymczasem nowy aparat to nowoczesna kamera sportowa wodoodporna o małych rozmiarach, która zezwala na użyteczną i ostrożną rejestrację otoczenia, dzięki doskonałym parametrom i dodatkowo aktywacji nagrywania dźwiękiem wykrytym w otoczeniu.

Główny komponent sprzętu, czyli matryca notuje obraz wysokiej jakości, spokojny i żywy. kamera samochodowa C600 nadaje się podobnie do rejestracji filmu w warunkach nieodpowiedniego oświetlenia.

Jeśli sądzisz, że ten artykuł jest godny uwagi, to co stwierdzisz, gdy poznasz więcej informacji z tego źródła (http://www.pitbike.pl/producent/16-mitas)?. Po prostu kliknij tu i zobacz.

Mini kamera sportowa zapisuje również tony otoczenia za usługą wbudowanego, wrażliwego mikrofonu.

GoPro

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadome w postaci plików AVI notowane są na zamiennych kartach microSD i po przekopiowaniu ich na notebooka można je obejrzeć na opcjonalnym odtwarzaczu multimedialnym. Czas protokołowania przy naładowanych akumulatorach trwa około godzinę, co przyzwoli na luźne nagranie spotkania bądź rozmowy.

Towar, jakim jest długopis z kamerą wskazany jest odbiorcom poszukującym właściwego sprzętu szpiegowskiego, ukradkowo ukrytego w długopisie, jaki dostępny jest w przekonującej cenie. Bezproblemowa do ukrycia mała kamera sportowa MiniDV PD-55 to wspaniałe rozwiązanie do perfekcyjnego nagrania bieżącej konwersacji, zdobycia dowodu czy nagrania filmu z eskapady rowerowej.