Powiedzieć sobie TAK we Włoszech

Włochy to kraj piękny i pełen kontrastów. Wielu Polaków się zachwyca tamtejszą kulturą i przyrodą, a także kuchnią. Ludzie młodzi, zamożni, często marzą o ślubie we Włoszech. Tamtejsza piękna przyroda, piękne widoki i przede wszystkim, piękna pogoda i tradycja sprawiają, że ludzie aż się palą do mówienia sobie sakramentalnego „TAK” w tamtym kraju.

ceremonia zaślubin

Autor: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com
Ceremonia zaślubin, odbywająca się w pięknym kościółku, gdzieś we Włoszech to marzenie wielu z nas. Raczej cichy ślub, tylko najistotniejsi goście, bez zbędnego przepychu czy zainteresowania ze strony rodziny, którą widujemy tylko przy okazji ślubów, komunii, osiemnastek, czy pogrzebów. Dodatkowo, piękne, ale skromne wesele, pod gołym niebem, gdzieś na plaży, daleko od miasta, od zgiełku… kto by tak nie chciał-prawda? Dziś możesz zrealizować swoje marzenia i zorganizować swój ślub (ciekawe porady) marzeń – czyli ślub we Włoszech ( – witryna). Dziś jest to możliwe, dlatego jeśli tego pragniesz, nie czekaj, tylko rozpocznij realizację swoich marzeń i planów.

Jeśli odwiedziłeś chociaż raz Wenecję w czasie walentynek, pewnie zdajesz sobie sprawę, że nie ma lepszego miejsca na świecie, by zadeklarować miłość swojej wybrance, czy oświadczyć się komuś. Co ciekawe, Wenecja od lat jest znana jako miasto miłości i namiętności. Dlatego są ludzie, którym marzy się Ślub w Wenecji. Taki ślub byłby z pewnością bardzo oryginalny. Bezgraniczna miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” w przepięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-chyba najpiękniejszym placu w Europie. Chociaż w czasie zimy i wiosny plac ten znajduje się coraz częściej pod wodą, Włosi chętnie zapisują się tam na śluby.

ślub w plenerze

Autor: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl

Polacy również mogą powiedzieć sobie „tak” w Wenecji. Wymarzony ślub dla większości ludzi wygląda właśnie tak, że jedzie się do Wenecji, tam jest czas na ceremonię, najczęściej w otoczeniu wyłącznie najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół, a potem wesele w jakieś przytulnej włoskiej restauracji, czy rejs gondolą po kanałach tego przepięknego miasta.

Czy masz ochotę poznać bardziej wątek opracowany w naszym tekście? Jeśli się z tym zgadzasz, to czytaj w serwisie (http://www.zeccoro.pl/zlote-kolczyki) nowe zajmujące wiadomości.

Chociaż Wenecja nie jest tanim miastem, warto do niego pojechać, a ślub będzie tam zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, którzy będą towarzyszyć nam tam w czasie naszego ślubu.