Użyteczne gadżety szpiegowskie.

Sklep internetowy poleca poręczneakcesoria detektywistyczne w niskich cenach. Polecamy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery przeznaczone są dla osób, które w sposób bezpieczny i bardzo dyskretny pragną zarejestrować i zapisać obraz i dźwięk dobrej jakości. W asortymencie naszego sklepu mamy kamery ukryte w budziku lub zasilaczu, dzięki którym można dyskretnie monitorować zachowanie domowników w czasie naszego urlopu czy wyjazdu w podróż służbową.

obraz z kamery

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo, w sytuacji włamania czy kradzieży, dysponujemy nagraniem, które może pomóc zidentyfikować złodzieja i odzyskać skradzione rzeczy. Mini kamery szpiegowskie doskonale sprawdzają się również w pracy, pozwalając na nagranie obrazu z biura, w sytuacji kiedy podejrzewamy, że dzieje się coś niepokojącego na co powinniśmy zareagować. Proponujemy także mini kamery operacyjne. To wyższa jakość sprzętu do dyskretnej kontroli, często używana przez służby mundurowe oraz detektywów. Odznaczają się wyższą klasą nagrań, możliwością długiej pracy operacyjnej czy specjalnymi funkcjami, takimi jak oznakowanie nagrania znakiem wodnym i liczenie klatek .

Materiał taki może stanowić rzeczywiste źródło informacji i skuteczny dowód w sprawie sądowej. Szeroki asortyment rejestratorów pozwala na zapis nagrań w preferowanym formacie, oczekiwanej jakości odbioru oraz pojemności pamięci. Kolejnym gadżetem godnym uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie o wysokiej jakości. Długopis rejestruje video o rozdzielczości 640×480 pikseli. Jest wykonany z metalu. Wygląda jak typowy długopis. Wygląd rzeczywistego długopisa nie wzbudza podejrzeń co do jego ogromnych możliwości. Oczywiście długopis – adres tej strony – można używać także w sposób konwencjonalny – do pisana. Tusz jest w kolorze czarnym.

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Długopis (więcej dowiesz się na tej stronie) z kamerą posiada również funkcję aparatu oraz dyktafonu. Można ustawić czas i datę robionych zdjęć i filmów. Dzięki temu niepozornemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, dowiesz się całej prawdy.Długopis z kamerą można zawsze mieć przy sobie i użyć w dowolnym czasie. Jest niezwykle prosty do ukrycia (zobacz ). Niezwykle wygodnym i użytecznym gadżetem jest również zegarek szpiegowski. Posiada funkcję robienia fotografii oraz detekcji ruchu. Idealny w każdej sytuacji, w której chcemy mieć dowód nieprawidłowych zachowań, oszustw, drobnych kradzieży czy zarchiwizować ważne spotkanie.Videa nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w praktycznym formacie z rozdzielczością 640×480.Dźwięki wychwytywane są z otoczenia z pomocą czułego mikrofonu (patrz ).