Tort czekoladowy tak pyszne, jak znane ciasteczka Oreo

Tortczekoladowy to doskonały wybór na praktycznie każdą okazję. Doskonale nadaje się na przyjęcie urodzinowe, a także na przyjęcie kogoś, kto wraca do domu po podroży. Opcji jest bardzo wiele. To, kiedy wykonasz pyszne ciasto z czekolady jest uzależnione jedynie od Ciebie. Jednak co zrobić, kiedy standardowe ciasto czekoladowe wykonywałaś już mnóstwo razy? Może by tak wypróbować czegoś jeszcze bardziej unikalnego? Jest to doskonały pomysł przede wszystkim wtedy, gdy nadciąga jakaś szczególnie ważna okazja.

Autor: Artur

Na przykład osiemnaste urodziny albo tez istotna rocznica. To imprezy ważniejsze od innych, dlatego warto to podkreślić. Unikalny tort będzie doskonałym wyborem. Co dokładnie wybrać? Idealnie powinien pasować tort czekoladowy Oreo(jak zrobić). Cóż to takiego? Dokładnie to, co myślisz. Jest to niezwykle smaczny tort – (www.tort-artystyczny.pl/torty-na-zamowienie/) czekoladowy, który smakuje jak popularne ciacha Oreo. Jeżeli ich próbowałaś na pewno wiesz, że są świetnym dodatkiem do popołudniowej kawy. Ciasto, które smakuje tak jak ciasteczka sprawdzi się równie doskonale.

Możesz dostać u cukiernika gotowy tort czekoladowy Oreo, jednak znacznie więcej przyjemności da Ci przygotowanie własnego ciasta. Zadanie takie nie jest zbyt trudne, a w dodatku nic nie stoi na przeszkodzie, by zmodyfikować trochę formę i dodać do tortu jeszcze inne smakołyki. Jeżeli chcesz wykonać coś naprawdę wyjątkowego, to kup parę paczek draży M&M’s, by dodać je do tortu. W ten sposób uzyskasz nie tylko przepyszny smak ale też ciekawy wygląd ciasta. Jeżeli dysponujesz trochę większą ilością czasu, powinieneś podzielić M&M’sy kolorystycznie. Pogrupowane cukierki dodaj do tortu etapami, w ten sposób stworzysz tęczowe ciasto, które zrobi wrażenie na każdym gościu. Przez wzgląd na dużą liczbę kolorów, taki ciasto nadaje się doskonale też na imprezy dziecięce. Maluchy z pewnością się ucieszą z kolorowego ciasta.