Walentynki – parę pomysłów, aby uczynić jeden wieczór szczególnym

Dzień zakochanych obchodzony czternastego lutego jest dniem nadzwyczajnym. Pary wyrażają sobie czułość na każdym kroku, chcą obchodzić tę sytuację niezmiernie romantycznie. Co jednakże wtedy, jeśli na tak niezwykłą chwilę brakuje pomysłów? Oto nieco sposobów, żeby spędzić święto zakochanych namiętnie i ze smakiem.

wskazówki

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Aby kolacja walentynkowa była unikalna, należy pamiętać o kilku składnikach. Punkt pierwszy to świeczki, które wprowadzą tajemniczy klimat do miejsca, w którym zamierzamy świętować. Są one pierwszorzędnym pomysłem do ozdobienia stołu jak i przestrzeni naokoło nas. Mogą to być zarówno duże świece jak i malutkie podgrzewacze, jeżeli jednak stawiamy na te drugie, dobrze jest zapalić ich więcej, albowiem dają niedużo światła. Kolejny pomysł na tworzące fantastyczny klimat ozdoby walentynkowe to kwiaty. Warto obdarować nimi damę, poczuje się ona wówczas szczególnie lub też postawić je na stole w wazonie. Niech to będą czerwone róże symbolizujące wytrwałą miłość oraz żądzę. Zarówno potężny bukiet jak i pojedyncza sztuka jest słusznym pomysłem. Aby wprowadzić magię do miejsca, w którym będzie toczyć się kolacja walentynkowa musimy także zatroszczyć się o pasującą muzykę w tle. Romantyczne składanki zdołamy skomponować samodzielnie lub możemy skorzystać z już gotowych, występujących w Internecie bądź płytach CD. Piosenki będą umilać pomocnie czas i spowodują, że poczujemy się wyjątkowo patrząc sobie intensywnie w oczy.

Zakochani, Walentynki

Autor: MSM Mońki
Źródło: MSM Mońki
Ozdoby walentynkowe (wejdź tutaj) oraz muzyka są wyjątkowo istotne, jednakże aby całokształt tego wieczoru był dopełniony, wypada pamiętać o posiłku oraz winie. Możemy wykazać się predyspozycjami kucharskimi serwując spaghetti lub smaczną pieczeń, czy też razem ugotować coś z drugą połówką. Zagwarantuje to kolejną zabawę podczas wieczoru. Jeśli chodzi o typ wina serwowany do tej kolacji, wybieramy zwykle czerwone wytrawne lub półsłodkie, jakie wybornie rozgrzeje nas w czasie chłodnego wieczora. Imponująco sprawdzi się też gorąca czekolada. Nie ważne jaki mamy staż związku, czy to miesiąc czy to kilka lat, trzeba pamiętać o tak istotnym dniu jakim są walentynki. Na co dzień bowiem wielokrotnie zapominamy o tym, aby celebrować uczucie, jakim się obdarowujemy i cenić swoją drugą połówkę za to, że jest. Kolacja walentynkowa pozwoli nam wyczuć magię bycia razem, odświeżyć uczucia i spowoduje, że będziemy się czuć rewelacyjnie.