Piękne zaproszenia na ślub

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż tylko zawiadomienie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne powinny dać gościom pojęcie czego powinny się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten wielki dzień musi wyglądać, już dzisiaj zastanówcie się nad wyborem zaproszeń ślubnych dopasowując ich formę do planowanej uroczystości.

Zanim zaczniesz projektować czy też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, zrób listę gości. Da Ci to dane, ile naprawdę zaproszeń potrzebujesz. Zastanów się, co chcesz aby zaproszone osoby wiedziały o przyszłej uroczystości. Na pewno powinny znać, lokalizację oraz czas.

Intryguje Cię problematyka podnoszona w tym wpisie? Poznaj ponadto też inne zbliżone posty – zwyczajnie wejdź tutaj lampa do przedpokoju.

Znakomita większość projektowanych przez nas zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z określoną datą, do której należy potwierdzić swój udział w wydarzeniu. Dobrym zwyczajem jest także dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość przyszłych małżonków umieszcza na swoich zaproszeniach wiersz. Około 70% wykonywanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera także co najmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których narzeczeni z wyczuciem podpowiadają co sprawiłoby im większą przyjemność: prezent rzeczowy czy podarowanie koperty z gotówki. Szczególnie często spotykane są prośby w sprawie kwiatów, które Państwo Młodzi dostają od swoich Gości. Zamiast kwiatów młodzi proszą o zakup czegoś praktyczniejszego, np. maskotki. Powyższe sugestie zakorzeniły się wśród młodych par i z pewnością nie są odbierane przez gości jako niestosowne, istotne jest aby zostały przekazane w formie żartobliwego wierszyka, aby goście nie poczuli się przymuszani.

Przeanalizuj swój budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup zaproszeń ślubnych. Koszt projektowanych na indywidualne zamówienie zaproszeń na ślub oscyluje w przedziale 1,5 – 5 zł i w sporej części zależy od wykorzystanych materiałów oraz technik produkcji.Zaproszenia na ślub można odnaleźć w sklepach papierniczych, hurtowniach zaopatrujących kwiaciarnie, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi oraz drukarniach. Z ofertą producentów zaproszeń można się także zapoznać podczas wystaw branży ślubnej.

Zaintrygował Cię ten wpis? W takim razie wejdź w link do serwisu internet stary dziebałtów i rozkoszuj się innymi newsami. W razie jakiś wątpliwości – zwróć się do nas.

Można je także zamówić za pośrednictwem Internetu (link do producenta). Znajdziesz tam najszerszą grupę produktów w przystępnych cenach.

Gotowe zaproszenia wysyłamy bądź dostarczamy osobiście minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrym zwyczajem jest rozesłać zaproszenia na 3 miesiące przed ślubem, aby osoby zaproszone mogły się stosownie przygotować. Warto także przygotować większą liczbę zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wpisywaniu danych personalnych zaproszonych osób czy też nieplanowanego powiększenia listy osób zapraszanych.

Twoje zaproszenia powinny określać temat imprezy. Przy decydowaniu trzeba wziąć pod rozwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, wielkość zaproszenia oraz ogólną jego formę. Pamiętać należy, że zaproszenia ślubne ręcznie robione muszą dać gościom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.