Skończ z nudnymi prezentami – zaskocz bliską osobę

Jak się zachować, gdy twój kompan obchodzi urodziny, imieniny, planuje się ożenić bądź nadarza się jakaś inna dobra okazja, żeby to uczcić? Jest wiele sposobów, by dać kumplowi do wiadomości, że chcesz celebrować jego święto i cieszyć się wraz z nim.

Można go zaprosić do pubu – to bodaj najłatwiejszy i w miarę tani sposób, by dać mu trochę radości i móc samemu przy tej okazji odlecieć na jakiś czas od własnych problemów. Przy tym to jest, czego nie dają rady pojąć panie, swego rodzaju magiczne połączenie między kumplami, które tak dobrze nawiązuje się w barze nad kuflem dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl

Ale to nie koniec. Cóż, nawet niektórzy chłopacy nie pragną, nie lubią albo nie mogą spożywać napojów alkoholowych. Nie znaczy to, że nie można sprawić fajnego prezentu gościowi w żaden inny sposób, wręcz przeciwnie – są setki sposobów. A w ostatnich latach złoty okres przeżywają spółki, jakie proponują organizację prezentów typu: tona wrażeń na godzinę, rewelacyjne przeżycie i hektolitry adrenaliny. Zatem jeśli tylko nie masz planów, jak inaczej zużyć nadmiar gotówki, albo jesteś w stanie zrzucić się z innymi przyjaciółmi na tego typu podarek, warto wstąpić do tego typu firmy i wybadać, co proponują. Ostatnią kwestią jest już jedynie tak zaplanować ciąg wydarzeń tak, by ofiara niczego nie podejrzewała.

samochód terenowy

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A pomysłów jest wiele. Dość fajną niespodzianką może być kurs AFF (źródło), skrót, jaki w wolnym tłumaczeniu to szbki kurs swobodnego spadku. Dotyczy to skoków spadochronowych z dużej pułapów, którym towarzyszy stosunkowo długi czas spadania – zwyczajnie: spadasz i nagle widzisz, że żyjesz. Dawka wrażeń, których nie da się łatwo wyrzucić z głowy. Innym ciekawym planem na intrygujący prezent, który stanowi raczej wydarzenie i urozmaicenie okazji dla jubilata czy solenizanta, jest wyprawa off road przełajowy rajd przystosowanymi do tego pojazdami, które są jak skrzyżowanie SUV-a z gocartem.

Zupełnie odmienna okazja, o wiele ważniejsza w życiu faceta niż urodziny, które przecież ma co roku, to wieczór kawalerski – zobacz tu. W tym miejscu też wykazuje się wiele barów i firm eventowych, które oferują ciekawe pomysły na takiego rodzaju typu imprezę.

Normą jest oczywiście huczna zabawa przy stole pełnym trunków, panienki i głośna muzyka, ale da się też zaimprowizować inne rzeczy. Wystarczy dogadać się z odpowiednimi firmami i dojść do porozumienia w temacie ich możliwości, własnej fantazji i ceny.