W jaki sposób zorganizować mikołajki dla dzieciaków?

Dzień św. Mikołaja to dla bardzo wielu maluchów poza urodzinkami oraz gwiazdką, w największym stopniu czekany dzień w roku. To właśnie wówczas czuły, brodaty Pan spełnia ich marzenia.

fotografia ciążowa

Autor: DieselDemon
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjne mikołajki w szkole jest to nie lada atrakcja zarówno da naszych maluchów, jak i przyjaciół.

Czasami niełatwo jest wyszukać naprawdę użyteczne omówienie (https://tuchoinki.pl/plantacja/), więc jeżeli zainteresował Cię omawiany wpis, to bez wahania kliknij tu!

Nierzadko organizuje się wszak takie wydarzenia w przedszkolach, w miejscu zatrudnienia bądź w gronie najbliższych kolegów. Mikołajki w szkole to dla wszelkiego malucha niezwykle istotne wydarzenie. Dzieciaki oczekują przecież przez cały rok na brodatego Mikołaja, jaki przekaże im symboliczne prezenty w nagrodę za dobre postępowanie jak też pilną naukę. Ze względu na ogromną wziętość imprez mikołajkowych, zwłaszcza przebieranych i przewidujących udział dzieci albo gości w rozlicznego typu zabawach i konkursach z nagrodami, zdecydowaliśmy podpowiedzieć Państwu, w jaki sposób na własną rękę przygotować interesujące przyjęcie dla dzieciaków.

odiwedziny mikołaja

Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku przygotowań powinno się zarezerwować albo wydzierżawić aulę na naszą imprezę . Najlepiej, by było to miejsce przestronne, komfortowe i ciekawe dla naszych przyszłych gości. Wynajętą salę będziemy musieli też posprzątać i oryginalnie upiększyć, specyficznymi dla okresu świątecznego ozdobami – śnieżynkami albo podobiznami świętego Mikołaja. Następnym krokiem będzie przygotowanie świątecznych paczek z upominkami. Każdą paczkę wskazane jest podpisywać imieniem maluszka oraz opakować w barwny papier bądź obwiązać fantastyczną kokardą.

Warto również stosownie wcześniej uplanować odwiedziny mikołaja, którym może być kolega czy doświadczony aktor. Warto urozmaicić plan zabawy na przykład przez karaoke, turnieje z nagrodami.