Urodziny to prawie dla każdej osoby najprzyjemniejszy dzień w roku – pragniemy je z reguły spędzić z najbliższymi

Kiedy jesteśmy przedszkolakami, to oczekujemy z tęsknotą na swe urodziny. Śnimy o nich już często nawet trzy miesiące wcześniej. Śnimy o wielu podarunkach oraz torcie.
Kiedy jesteśmy już dorośli, to nierzadko odchodzimy od obchodzenia urodzin.

uroczystość

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com
Zasłaniamy się wiekiem. Powtarzamy, że nie wypada. To złe podejście. W każdym wieku potrzebujemy szczypty szczęścia oraz szaleństwa. Fajnie bywa przecież ujrzeć wszystkie miłe nam osoby przy nas w jednym pokoju. Wszyscy się uśmiechają i dobrze nam życzą. Kłopotem jest czasami tylko to, jaki prezent na urodziny otrzymamy.
Prawdą jest, że im się jest starszym, tym ciężej dać nam trafiony prezent na urodziny.

Obowiązkowo zweryfikuj ofertę (www.pomnikiwroclaw.pl/) odnoszące się do archiwum pokrewnych materiałów. Są one umieszczone na innym tego rodzaju portalu – zobacz je!

Z wiekiem stwierdzamy, że posiadamy już wszystko. Trudniej także nas czymś naprawdę zadziwić. Trzeba długo znać solenizanta, by prezent wywołał niewymuszony uśmiech na jego twarzy. Jeżeli mamy zamiar być oryginalni, to nie powinniśmy kobiecie wręczyć perfum, a mężczyźnie skarpetek. Zdecydowanie lepiej będzie dać jakąś książkę lub płytę. Warto wcześniej ostrożnie wypytać o preferencje jubilata lub po prostu ukradkiem rozejrzeć się po salonie i prędko ocenić jaki rodzaj beletrystyki widzimy na jego półkach najczęściej. Jeśli ma być to prezent dla młodej osoby – przykładowo kumpla ze studiów – możemy wręczyć coś szalonego.

Jeśli uwielbia adrenalinę, to z pewnością ucieszy go skok na bungee lub wejściówka na strzelnicę.
Pamiętajmy, że nie liczy się cena prezentu, a nasza pamięć o solenizancie.