Wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego pociecha pojechała na aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. Na rynku można natknąć się na setki pomysłów obozów i kolonii, włączając w to ostatnimi czasy bardzo atrakcyjne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Ta forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba bardzo dbać. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa w trakcie jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku wyciszyć się.

Polecanym ośrodkiem proponującym swoim klientom obóz jeździecki jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w prawie każdym wieku, a jazdy są odpowiednio zaadaptowane do wymagań wybranych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jakie wakacje wyślemy naszą pociechę zalecamy spytać dziecko co mu sprawia radość i dobrać opcję do jego zainteresowań.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeśli tak, to żeby uzyskać zbliżone dane na omawiany wątek, spójrz na informacje (http://alpaki.pl/co-to-jest-alpaka/), one z pewnością również przykują Twoją uwagę.

Dzięki temu wakacje na pewno będą pamiętne.

Poznaj ofertę Stadniny Patataj:

Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj