Zjawiskowe prezenty na okrągłe rocznice urodzin

Czas urodzin to moment szczególny dla dowolnej osoby, jednak są okoliczności, gdy „zwykłe” urodziny wcale tak zwykłymi nie są.
Doskonałym tego przykładem są 18 urodziny, 21 – urodziny oraz 30 urodziny.

reklamy

Autor: Prezentokracja.pl
Źródło: Prezentokracja.pl
30 – stka na karku, to szczególny moment, który niejako jednoznacznie zaznacza przekroczenie granicy między młodzieńczością, a dorosłością. Z reguły 30 urodziny obchodzone są z bardzo dużym rozmachem. Współczesny odbiorca jest zdolny pozwolić sobie na o wiele więcej niż dawniej i to dosłownie w każdej sferze życia – jaskrawo da się to dostrzec przy wyborach najróżniejszych prezentów dla solenizanta.

Zaintrygowały Cię informacje koszulki z nadrukiem przedstawione w naszym wpisie? Bardzo przyjemnie zatem będzie nam dzielić się z Tobą następnymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

Nowoczesne opcje bardzo wykraczają za tradycyjnie uznaną książkę albo butelkę alkoholu. Chociaż tego sortu prezenty są w dalszym ciągu popularne to w ostatnich latach da się zauważyć opcje, na jakie dawniej mogli sobie pozwolić wyłącznie najbogatsi. Prezenty na 30 urodziny jak np. lot samolotem, skok ze SPAdochronem, bungee lub przejazd po torze wyścigowym z roku na rok trafiają w personalne gusta i możliwości finansowe progresywnie żyjących szeregowych odbiorców. Wraz z spopularyzowaniem się rozwiązań, w przeszłości zarezerwowanych dla finansowej elity cena prawdziwie niepowtarzalnego prezentu na 30 urodziny znajduje się w przedziale do zaakceptowania przez przeważającą część konsumentów. Popularne nie znaczy jednak banalne.

Na rynku funkcjonuje sporo firm zajmujących się wyłącznie organizacją unikalnych eventów dla solenizanta – warto zwrócić się do nich po pomoc jak i inspirację.