Niby co dać na ślub jako prezent?

Zasadniczo na ślubie dajemy pieniądze oraz kwiaty, choć w ostatnich miesiącach całkiem powszechne jest to by miast kwiatów przynosić ze sobą dobre książki, smakołyki czy wino. Warto zapamiętać, że w wielu przypadkach bądź co bądź chcielibyśmy zakupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z takiego założenia, iż bądź co bądź prezenty są bez sensu, bardziej wskazana jest kasa, ale nikt nie powiedział, że to powinien być we wszystkich przypadkach obowiązujący standard. Zatem: jakie prezenty są wymarzone jeżeli w grę wchodzi ślub osób, które nie są naszą daleką rodziną?

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Może wskazane są tak jakby sentymentalne prezenty? Na przykład przygotowanie najlepszych zdjęć, włożenie do gustownego albumu może dużo nam dać. Zwracajmy uwagę, że typowe fotki ciągle są fajne. Co prawda dzisiaj rzadko drukuje się zdjęcia, rządzi FB, ale to tym bardziej powinno utwierdzić w przekonaniu, iż fotki są fajnym prezentem. Fajny efekt będzie jeszcze kapitalniejszy jeśli zdecydujemy się zamówić grawerowanie zdjęć, owa usługa może dać wiele dobrego, to pewnie oczywiste. Może miłym upominkiem będzie chociażby bon do na przykład salonu masażu albo noc w dobrym hotelu? Tego typu pomysłów prezentowych, trochę bardziej materialnych w sumie można podać w setkach. W zasadzie to sytuacja jest, że trudno o prezent, który będzie 100% niewypałem. Co jak co, ale pewnie nie jesteśmy nierozważni, pozbawieni taktu, a więc nie damy dziwnego prezentu. No dobra, co jeszcze tak naprawdę warto podarować parze, która jest niewątpliwie nam bardzo bliska?


Zapewne jesteśmy trochę nieprzeciętnymi osobami, no przynajmniej takie mamy mniemanie na własny temat. A więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie jakiś oryginalny prezent ślubny, lecz naprawdę mocno wyróżniający się od reszty. Być może na przykład kupienie u dobrego rysownika fajnej karykatury biorących ślub wywoła ogromny uśmiech? Bardzo możliwe: jeśli zatem zainteresowała nas bardzo nieprzeciętna karykatura, to wystarczy podesłać karykaturzyście zdjęcie, a on będzie orientować się w jaki sposób zrobić z tego pożytek. I tak najbardziej znaczące jest to, że przynajmniej pamiętaliśmy o młodych i życzymy im radosnego życia.