Czy widziałeś już zdjęcia 3D?

Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że ważne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na zdjęciu musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak powszechna ostatnio stała się fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma pokazać produkt w jak najbardziej rzeczywistej formie. Przy takiej fotografii możemy zobaczyć konkretną rzecz z wszystkich stron.

Nie ma żadnego problemu z tym, by zobaczyć np.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeśli tak, to zobacz dodatkowo ten świetny artykuł. Sprawdź, to również będzie dla Ciebie wartościowe.

jak konkretna bluza prezentuje się na modelce. To zupełnie inny wymiar zdjęć, który rzeczywiście bardzo przyciąga uwagę klientów. Bo całkiem inaczej patrzy się na zwykłe zdjęcie, a jeszcze inaczej spoglądamy na fotografię, która ukazuje wszystkie szczegóły.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego jeżeli chcemy, żeby nasze produkty zostały świetnie zaprezentowane na stronie internetowej to powinniśmy poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeśli konkretne produkty można zobaczyć tylko w Internecie. Jeśli nie mamy żadnego stacjonarnego sklepu, to powinniśmy wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na sto procent stanie się wabikiem na klientów.

Fotografie w trójwymiarze
Dziś wszystko jest w 3D, wybieramy się na produkcje filmowe z tym znaczkiem i da się nawet oglądać zdjęcia 360. Jak na razie zdjęcia tego typu są robione z myślą o towarach, ale na pewno, z czasem, przeniesie się to na płaszczyznę codzienności. Bo każdy chciałby posiadać zdjęcie w 3D, które można byłoby wysłać rodzinie, która mieszka parę tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa bawi się w zdjęcia 3D. Pozawala to klientowi na przyjrzenie się produktowi. Widzimy wyraźnie, czego możemy się spodziewać. Nie musimy prosić o dosyłanie jeszcze jakiś zdjęć, bo nie udało nam się czegoś zauważyć. Na zdjęciach 3D widzimy każdy szczegół. Jest to na sto procent genialne rozwiązanie, ale powinni się tym zajmować zawodowcy, bo w innym wypadku, na naszej stronie pojawią się marne imitacje fotek 3D a to będzie niekorzystnie świadczyło o naszej firmie. Jeśli nie mamy pieniędzy na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i po prostu wstawić zwyczajne zdjęcia. Jednak z drugiej strony prawda jest taka, że powinniśmy inwestować w firmę, bo inaczej nie będzie oczekiwanych efektów.