Kosmiczne prezenty dla każdego

Prędkość naszego życia wciąż rośnie a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym najbliższym może przynieść szczęście i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele upominków nie podoba się osobie obdarowanej a wręcz, może zostać odebrana jako nietakt.

Jak wybrać niezapomniany podarunek?

pokaz lotniczy

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego podarunku nie jest rzeczą banalną i zmusza nas do inwencji i twórczego myślenia. Przede wszystkim, aby nie trafić jak kulą w płot należy zastanowić się, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy lubi sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (tutaj) i skoki na bungie czy lubi wizyty w spa i nic jej tak nie odpręża jak masaż czy lekcja ze stylistą. Ważne jest, aby prezent był czymś niezwykłym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana.

Prezenty dla spragnionych przygód

Dla miłośników mocnych wrażeń wyśnionym prezentem może być kurs nurkowania czy szybka jazda samochodem terenowym.

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Entuzjaści przygód na pewno na długo zapamiętają niespotykaną podróż czy lot balonem. Obecnie coraz większą popularnością wśród Polaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs strzelania.

Pielęgnacja i Relaks

O prezencie takim jak profesjonalna sesja fotograficzna na pewno marzy większość Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na jeden dzień w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla następnych pokoleń.
Kolejnym niezapomnianym prezentem, nie tylko dla smakoszy, może być masaż czekoladowy czy voucher do salonu urody lub spa. woń olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami odprężającej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz znużenie i napięcia skumulowane w ciągu całego roku.

Podarunki dla osób starszych

Jeżeli obdarować chcemy osobę starszą, na przykład babcię czy dziadka możemy zdecydować się na prezent taki jak rejs po Odrze. Jest to idealny upominek dla osób, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mieli możliwość nie tylko obserwować zjawiskowe widoki (np. www) bez potrzeby aktywnego zwiedzania, ale także bliżej poznać historię okolicy i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Kliknij ten odnośnik i przeczytaj więcej wskazówek (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/strona/tresci-do-zaproszen) dotyczących analizowanej w tym wpisie sprawy. Te rady na pewno też na długi czas pozostaną w Twojej głowie.

Pomysłów na idealny prezent jest wiele, tylko od naszej kreatywności i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w pamięci osoby którą chcemy obdarować czy będzie następnym miłym lecz bezużytecznym przedmiotem odstawionym na półkę.

Nie bójmy się eksperymentować z prezentami i realizować marzenia osób dla nas ważnych bo tylko takie upominki pozostaną na całe życie w ich pamięci.